Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nektek is ilyen laza a vedőnőtök?

Nektek is ilyen laza a vedőnőtök?

Figyelt kérdés
Kb semmit nem töltött ki nekem a kiskönyvben meg nem is magyon mondott el semmit h pl menjek el hazidokihoz stb. Vizeletet sem csinalt vernyomast se mert. Azt mondta eleg ja 3x jovok a 9 honap alatt tudja biztos sok a dolgom. Anyukam kicsit kiakadt amiket elmondtam neki.

2017. febr. 1. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Az enyém egy főtörzsőrmester. Kemeny, követelőző és udvariatlan.
2017. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hat én lehet annak jobban örültem volna...vagy nem tudom de nekem nagyon furi volt amugx aranyos vdak infirmaciohiannyal küszkodok...bnőmnek még a taplalkozasrol is beszelt meg h hogy fürödjon meg ilyenek
2017. febr. 1. 20:55
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem havonta kell mennem hozzá, mint az orvoshoz. Megmér vizeletet néz, szívhangot hallgatunk. Nekem így megnyugtatóbb is. Egyáltalán nem bánom, hogy ilyen.
2017. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Az enyèm nagyon alapos és kedves. Havonta találkozunk (ha épp nincs gondom) minden alkalommal néz vizeletet,vérnyomást,pulzust,súlyt és szívhangot a 20.héttől. A házidokimmal volt egy kis nézeteltérésem egy beutaló miatt,elküldött konkrétan,hogy ilyet ő nem tud adni. A védőnőm elment hozzá és kiharcolta 😊 Szóval én nagyon elégedett vagyok. Vérnyomást,súlyt követheted otthon és ha mész hozzá vigyél vizeletet és kérd,hogy nézze meg,mert téged megnyugtatna. 30hkm
2017. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Én 6 hetente járok, vérnyomást mér, vizeletet nem néz, a kiskönyvemet kitöltötte rendesen, a soron követő vizsgálatokról ad felvilágosítást. Én nagyon kedvelem, sokmindent meg lehet beszélni vele (van már egy kisfiam és inkább vele kapcsolatban) szóval én örülök, hogy ő jutott nekünk.
2017. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
hát én a védőnődet hanyagnak mondanám nem lazának...én is havonta járok hozzá, mér, kérdez, tanácsot ad...de mind e melett laza, tegeződünk, viccelődünk. teljesen megértem ha anyukád kiakad.
2017. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Laza helyett a hanyag szót használtam volna.;)
2017. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Es kérhetek masikat vajon? Vagy akkor màr fizetnem kell?Mit néz meg a vizeletemben? Vérnyomasmeronk van meg mérlegem is!
2017. febr. 1. 22:39
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém is elég trehány. Mondjuk legalább vérnyomást mért, de semmi mást nem csinált soha. Nekem is csak háromszor kellett menni. A gyerekkel is ilyen most. Kb. minden panaszomra, kérdésemre az a válasz, hogy jóvanazúgy. Szrintem nem lehet másikat választani.
2017. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem kérhetsz másik védőnőt, mert a védőnő nem szabadon választható. Max lemondhatod a szolgáltatást.

Nekem sosem nézte egyébként a vizeletem, meg a baba szívhangját sem, meg is lepődtem h miket írtok.

2017. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!