Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nektek is ilyen laza a vedőnőtök?

Nektek is ilyen laza a vedőnőtök?

Figyelt kérdés
Kb semmit nem töltött ki nekem a kiskönyvben meg nem is magyon mondott el semmit h pl menjek el hazidokihoz stb. Vizeletet sem csinalt vernyomast se mert. Azt mondta eleg ja 3x jovok a 9 honap alatt tudja biztos sok a dolgom. Anyukam kicsit kiakadt amiket elmondtam neki.

2017. febr. 1. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A vizelet és vérnyomás ellenőrzés azért fontos,mert a toxémia első tünetei a magas vérnyomás és a fehérje a vizeletben.
2017. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Vérnyomást szokott mérni, de vizeletet soha nem nézte, azt max a nőgyógyászaton, de ott sem mindig.

Baba szívhangot meg soha senki nem nézte terhesség közben (persze leszámítva a végén az nst-ket).

2017. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es ! már nem lehet lemondani a védőnői szolgálatot, amennyiben megteszed, jelentik ...


Ez most valami új rendelet !


[link]


Ezt nem nagyon hangoztatják, pedig elkéne jutnia mindenkihez az infónak, mert mi van ha azért mondja le az illető mert mondjuk egy bunkó védőnőt fogott ki...

nincs tisztába az új gyermekvédelmi törvénnyel aztán egyik nap meg kopogtat nála a gyámügy!

2017. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Örülj neki! Az enyém sem vészes, eddig kétszer találkoztam vele (28 hetes vagyok). Vérnyomást mérek, súlyt is, ha aggódnék, akkor vennék tesztcsíkokat a gyogyszertarba, amivel a vizeletet is lehet ellenőrizni. De mivel eddig minden leletem tökéletes, egy kilót nem híztam, cukrom kicsit alacsony, így nem parázom túl.
2017. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
44%
Január 1-től már le se lehet mondai, akkor se, ha hülye. Jogszabályváltozás volt, az elmúlt időszak botrányai miatt (mé' nem vette észre, hogy éheztették a gyereket... Mondjuk ez vicces, mert azok pont, hogy nem mondták le úgy tudom...) Szóval a babához már kötelezően igénybe kell venni és együtt kell működni vele. Mondjuk szerintem ez nem fogja meghozni a pozitív változást, mert eddig sem azokkal volt baj, akik lemondták, akik meg nem mondták le DE nem működtek vele együtt azokat eddig is fel kellett volna nyomniuk, vagy rájuk küldeni a gyerekvédelmet, de eddig sem tették...
2017. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!