Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mennyi együttérzést kaptatok...

Mennyi együttérzést kaptatok baj esetén?

Figyelt kérdés

Már írtam a dologról egy kérdést, aminek a fejleményei nagyon bántanak. Terhesen tüdőszűrésre mentem, nem tudtam, hogy ez kizáró ok, és nem mondtam, nem is kérdezték, és ma aki felvett a nőgyógyászaton a listára pultos nő, irtó bunkó volt, kijelentette, hogy ez csak az én hibám (mintha nem lenne elég bűntudatom most is), és szerinte fölöslegesen jöttünk, mert már úgyis mindegy. Nem értette, miért vagyunk ott egyáltalán, pedig tudta, hogy talán nem is él a baba. És röhögött is. Röhögött! És ezt fújta, hogy már mindegy, kár vizsgálgatni.

Ez egy egészségügyi dolgozó, és egy nő, akik elvileg empatikusak és kedvesek, pláne a kétgyerekes anyák, mint ez a nő. Nem is értem, miért épp ő tartott előadást, és kért számon, mikor egyik orvos se szólt egy rossz szót se, és a nőgyógyász szerint semmi baj nincs.

Tudom ,hogy hibáztam, de ezt így kell az orrom alá dörgölni? Más is találkozott már terhesség és probléma alatt ilyennel, akik semmire nincsenek tekintettel? 16 hkm



2017. ápr. 21. 21:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
28%
20-as, ezt mar megkerdeztek elotted paran is ki is lettek torolve (jogosan) a paraszt stilus miatt. Ha nem a kerdesre valaszolsz, minek piszkitasz ide? Bunko!
2017. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem bunkó a 20-as, teljesen igaza van. Ez a két dolog nem válaszható el egymástól. Ne csak az egészségügyi dolgozók legyenek már a rosszak..
2017. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
19%
De nem volt a kerdes! Es ez nem forum, hanem valaki kerdez valamit es te -ha van eszed- arra valaszolsz. 20-as gyoker reakcioja velemeny volt, nem pedig valasz a kerdesre.
2017. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
77%

A kérdező nem orvos, nem nővér, nem tiszte ilyeneket tudni. Ha arra hagyatkozik az ember, hogy olvasson utána, akkor minden káros és semmit se lehet csinálni. Információt nem a netről kell szerezni, hanem az eü-s személyzetnek kutya kötelesség kérdezni és felvilágosítani ezekről a dolgokról.


Senkinek se úgy kell hozzáállni, hogy biztos van neki internetje otthon meg ráérő ideje és egyesével rákeres mindenre, hogy mi hogy működik és mit szabad meg mit nem, hanem úgy kell hozzáállni, hogy ha neki elő van írva, hogy ezt megkérdezze, akkor kérdezze is meg és ha elő van írva, hogy ki kell tenni a táblát, akkor rakják is ki azt a szájba vert táblát.


Ha viszont mégis így alakul, akkor meg az a dolga, hogy kussoljon és sűrűn kérjen elnézést azért, mert nem úgy végezte a dolgát, ahogy kell. Ha nem ő volt, akkor a másik helyett kérjen elnézést, ne a pofájába a röhögjön a szerencsétlen aggódó nőnek.


Az a baj, hogy az állami helyeken még mindig úgy állnak hozzá, hogy akár a szádba is szarhat úgy se tudsz hova menni, mert csak ez van, úgyhogy biztos nem is fogsz majd panaszkodni. Én panaszkodnék. Lehet, hogy neked már mindegy, de ne legyen még egy-két-hetvenkét kismama, nő, akitől "elfelejtik" megkérdezni, mert minek?


De nyugodj meg kérdező, ha valami nyavalyád lenne arrafelé, azt is megnéznék, egyetlen tüdőszűréstől nem lesz baja a babádnak, DE ez nem menti fel őket az alól, hogy rá kellett volna kérdezzenek, mert a biztonság kedvéért csak akkor röntgeneznek, mikor muszáj és mást nem lehet csinálni.

2017. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat a normálisaknak. Az ítélkezők nem érdekelnek, elég bűntudatom van így is. Nem is kommentálom ezeket.

Nem haragszom egyébként a tüdőgondozósokra, ők megkapták a leszúrást ott előttem, akkor sem rájuk haragudtam, csak magamra. A recepciós nő az, akire haragszom az embertelensége miatt.

2017. ápr. 24. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!