Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jogos hogy megsértődött a párom?

Jogos hogy megsértődött a párom?

Figyelt kérdés
Budapestre mentem genetikai ultrahangra, őt nem engedték el a munkahelyéről, így apukám vitt el, mivel én nem szoktam vezetni. Bejött velem és megnézte az unokáját. A párom ezen megsértődött. Számomra érthetetlen hogy miért. Nyilván én is azt szerettem volna hogy ő legyen ott, de nem én tehetek róla hogy nem engedték el. Ha meg már apám szívességet tett és elhozott miért ne láthatta volna? Velem van a baj?
2017. jún. 29. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Sztem párodat megsütötte a nap vagy nemtudom.. ezzel semmibaj. Az en apukám is bejott velem , amikor o vitt a parom helyett a 20 hetes uhra
2017. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Én sem értem.
2017. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekem ez intim dolog, ami csak kettőnkre tartozik. De nem kellett volna megsértődnie, irigy, hogy ő nem láthatta.
2017. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2017. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Én édesanyámat vittem el 4D ultrahangra,mivel amikor mi születtünk talán egyszer nézték meg.

Tetszett neki :)

2017. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
A párod nagyon gyerekes. Nem jogos csöppet sem a sértődése. Az apádról van szó, aki előbb volt az apád, mint ő a párod, szóval nagyon nem egy idegen. Csak van köze az unokájához.
2017. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
szertintem nem rád mérges, hanem a helyzetre. Én is van, hogy duzzogok, ha valami nem jön össze, nyilván férjemmel vagyok, látja, de nem neki szól. Lehet, hogy nálatok is ez van
2017. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is gyerekes a viselkedése. Ha már szívességből elvitt, miért ne láthatná :)


Ha a férjed nem ment veled, mert nem engedték meg az nem a Ti hibátok, hanem a munkahelyé. Nem értem, miért rátok dühös.

2017. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak duzzog, mert ő is akarta látni. Majd lenyugszik.
2017. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó viszony van apukád és férjed között?
2017. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!