Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom megsértődött apámra és...

Párom megsértődött apámra és nem jött be a házba, megoldás?

Figyelt kérdés

Pár hete a párom megkérdezte anyámat hogy adtam-e nekik pénzt!

Apám pedig mondta ma hogy semmi köze hozzá hogy adok-e vagy nem, ha adok adok ha nem nem, erre ő annyira megsértődött hogy bár elkísért be már nem jött, hanem az autóban ült.

Természetesen van köze hozzá de most haragszik. MI megoldás van rá?


2014. júl. 6. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy leültök és FELNŐTTEK MÓDJÁRA érttelmesen megbeszélitek. KOMMUNIKÁCIÓ.



A párod miért nem Tőled kérdezte meg, hogy adtál-e pénzt a szüleidnek?

2014. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha közös kasszán vagytok,akkor a pároddal ezt illett volna megbeszélned,ha adtál. mondd meg a párodnak,hogy beismered,hogy hibáztál és legközelebb megbeszéled vele.(abba az esetbe,ha közös kasszán vagytok és adtál) :)
2014. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Fejébe vette hogy apámék kihasználnak mivel tény h nem dolgoznak és sokszor kérnek. Én meg úgye tényleg adtam, és ráadásul hazugnak nevezi anyámat is és ezért órólt meg rájuk.


Na meg szerinte miattuk nem tudok haza jönni mert az utazási pénzem adtam oda, és azt mondta nincs pénz h haza jöjjek.

2014. júl. 6. 20:48
 4/15 anonim ***** válasza:
most te anyukádéknál vagy és nem tudsz haza menni a párodhoz,mert az utazásos pénzed odaadtad a szüleidnek? vagy nem értem
2014. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

külföldön dolgozok, ma utazom vissza!

Épp telefonról írok lehet ezért értelmetlen.

Múlt héten adtam oda a pénzt, és jövő héten nem fogok tudni haza jönni a páromhoz.

Mivel fogytán van a pénzünk, én nekem félre volt téve, de azt elkérték hogy kifessenek.

2014. júl. 6. 20:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Peddig elég eggyértelmü hogy kihasználnak.
2014. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hát ebben az esetben igaza van a párodnak. ne kockáztasd meg a kapcsolatodat,a pároddal is keveset talizol ezek szerint..és most még kevesebbet fogsz mert odaadtad a pénzt. szerintem kell egy határt szabni..hogy meddig segít az ember és mikortól használják ki.a szüleid simán elmehetnének dolgozni..nyár van napszámot simán lehet találni csak kényelmesebb ha tőled kapják a pénzt. megkérdezhetem h te férfi vagy nő vagy kérdező?:)
2014. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a párod elég jól látja, téged biza kihasználnak.

A félretett pénzedet képesek voltak elkérni LAKÁSFESTÉSRE, - nem tudok elképzelni olyan szituációt, hogy a lakás kifestése életbevágóan fontos, azonnalos létkérdés lenne - magyarul magasról pottyantanak a te érdekeidre, szükségleteidre. Azért gondolj bele, ha így haladsz, most csak a pároddal nem fogsz tudni találkozni emiatt, legközelebb majd kajára nem marad pénzed, mert a szüleid mondjuk sürgősen el akarnak menni wellness-hétvégére...

2014. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 acelsziv ***** válasza:
kérdező: te vak vagy a javából. Utolsó filléredet is odaadod anyádéknak és csodálkozol amikor a párod berág amiért apád durva és flegma módon kiosztja. Ráadásul egyszerűen nem látod, hogy a végletekig kiszipolyoznak. Tedd össze a két kezed, hogy a párod még nem dobott ki. De ez is hamar bekövetkezhet, ha nem változtatsz a dolgokon nagyon sürgősen.
2014. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de hitelbe haza tudok jönni, csak azt meg nem engedi, nem akarja. Azt mondja hogy tartozással kezdjük a fizetést, holott ő miatta kellett titokban adni mert soha sem zsűrizte, akkor sem ha ő nem dolgozott.
2014. júl. 6. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!