Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megsértődött mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megsértődött mert nem mondtam el neki, hogy már voltam férjnél. Jogosan?

Figyelt kérdés

Házasságom csak rövid ideig tartott, apósom nagyon szeret még a mai napig is, a váláskor közölte, hogy bármi történt is köztem és a fia közt rá bármikor számíthatok.

Páromat májusban ismertem meg, nem volt munkája sem, ezért nem rég megkértem a volt apósomat, hogy mivel állatokkal foglalkoznak adjon neki munkát, de ne mondja el a páromnak, hogy miattam.

Ma a párom etette a jószágokat és apósom véletlenül elszólta magát, hogy mennyire szeretett engem és kár, hogy elváltam a fiától. Munka után a párom dühösen kérdőrevont, hogy miért nem mondtam neki, hogy a volt apósomnál dolgozik.

Könyörgöm, ennyire fontos ez? Csak pár hónapig voltunk házasok, most miért kellett volna erről beszámolnom?

Szerintetek nem reagálja egy kicsit túl a párom?


2014. jan. 12. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem reagálta túl, tök érthető. Pláne ha a volt apósnál szerzel állást neki. Elég gáz vagy.
2014. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jogos volt.Baromira megaláztad.
2014. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jogos, egyáltalán nem reagálja túl.
2014. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

HA májusban ismerkedtetek meg, akkor szerintem már lett volna alkalom elmondani.


Nem kell ezzel kezdeni a második randevún, de azért több, együtt töltött hónap alatt csak beszéltetek az előéletetekről, vagy ennyire silány a kapcsolat?

2014. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Miért aláztam volna meg? Örüljön, hogy van munkája, heti 25000 forintot keres. Hol találna még egy ilyen jól fizető munkát?
2014. jan. 12. 18:34
 6/21 anonim ***** válasza:
12%
Picit túlreagálta, az ember korábbi élete nem feltétlenül tartozik az új életében szereplőkre. Különösen nem, ha nem érinti, nincs hatással a jelenlegi életre. Jól is néznénk ki, ha mindenki mindenkiről, mindent tudna. Teljes mértékben közömbös információk. De fordíthatjuk visszájára is a dolgot, talán jó volt, hogy kiderült erről az emberről, hogy bizonyos esetekben ilyen reakciói vannak, személyiségének új oldalát mutatta, ami a jövőre nézve még hasznos információ is lehet.
2014. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A volt páromnak sincs baja vele, sőt a volt anyósom még ebédet is ad neki, amikor náluk dolgozik. Most ezért a hülyeségért ezt kell csinálnia? Ő sem beszélt soha a volt feleségéről (tudok róla, de nem a páromtól) mégsem támadok neki.
2014. jan. 12. 18:40
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Heti 25.000 forint azért nem egy álomfizetés, de valóban meg kell becsülni a kicsit is.


A probléma ott van, hogy így máshogy jön le az egész szituáció, nem az a gond, hogy te elváltál, hanem, hogy úgy érzi, nem önerőből szerzett munkát.


Jót akartál, de ha elmondod, hogy a volt apósod tudna neki munkát, máshogy jön le a szituáció neki is.

2014. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Te előző....


Ez azért nem ugyanaz a fajsúly mint a "10 éves koromban a Lajoska csókolt meg előszőr" és az hogy volt férjnél.


Aztán egy jogos kiborulásból ugyan vajon milyen messzemenő következtetést vonnál le? Hm?

Én inkább a pasi helyében gondolkoznék el a kérdezőn hogy vajon mi az amit még ilyen csodásan elhallgatott, aztán lehet hogy venném a kalapom is és viszlát!

2014. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
18:35 nek ment
2014. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!