Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom megsértődött mert azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megsértődött mert azt mondtam, nem érdekel milyen kocsit vesz. Ez tényleg ekkora bűn?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 19:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudok vezetni, nem érdekelnek az autók, ebből jön, hogy nem értek hozzájuk - engem sem érdekel(ne), ha akárki autót vesz.
2013. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%

Ha a párod, akkor az is érdekel, milyen cipőt vesz, nemhogy milyen autót..Ami tervek szerint tovább tart, mint egy cipő.

Engem nagyon érdekelne, milyen kocsit vesz. Sőt! beleszólásom is lenne.

2013. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Majd hazaállít egy IFÁ-val, vagy egy kiselejtezett tankkal, mert Téged nem érdekel. Vagy egy régi Ladával...

Tudok olcsóé, kell??

2013. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Igazából nem az, de szerintem bántásnak vette a dolgot amit túlzásnak tartok én is hogy bántásnak vette azért mert téged egyáltalán nem érdekel. Lehet hogy ő agyilag ezt másképp fogja fel, mintha téged egyáltalán nem érdekelne a párod dolga, és lehet hogy ő inkább ezt vette le belőle. De én szerintem túlzás ez a sértődés, a részéről és szerintem nem értana picit elbeszélgetnetek erről hogy miért is sértődött meg valójában, mert hogy ez miatt megsértődne rád az szerintem azt jelenti hogy ott más is van a levegőben, amiről lehet te nem tudsz, vagy tényleg problémái vannak a fejében amit lehet hogy nem értana ha egy pszichológus is megnézne.
2013. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan, akkor mi érdekel? Ez a családé. a tiéd is és nem érdekel?
2013. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Fogadok, hogy a párból te vagy a női elem.
2013. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Te ismered a párod. Ha tudod, hogy olyan, aki szereti a kocsikat, akkor ez valószínűleg egy fontos kérdés neki, legalább egy kis érdeklődést mutathattál volna a kérdés iránt.
2013. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem bűn, az viszont már bűn lesz, ha nyirvákolsz majd, hogy de miért nem sárga, miért nem kombi, miért ez, miért az.
2013. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen mindegy, úgyis az ő kocsija lesz. Az előbb megkérdeztem, hogy miért sértődött meg, azt mondta, hogy engem nem érdekel semmi.
2013. okt. 21. 20:21
 10/25 anonim ***** válasza:

el nem tudom képzelni, h ez valakit nem érdekel. kivéve akkor, ha még csak a közelébe sem mész az autónak, mert olyan burzsujok vagytok, h még a kutyátoknak is van egy külön verdája.

köztünk folyton ádáz harc dúl, h milyen legyen a következő. a márka adott, mindketten imádjuk, de a típus miatt még lesz pár szócsata :)

2013. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!