Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogyha magánorvosom van, de...

Hogyha magánorvosom van, de nem fogadom fel szülni, akkor NST-re hova kell majd menni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Abba a korhazba, ahova teruletileg tartozol.
2017. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp a körzeti kórházba, vagy oda ahol körzetileg az NST-t csinálják.

Engem is ott fogadtak, csak megkérdezték, hogy ki az orvosom, mert akkor az eredményeket vele meg lehet beszélni. Mondtam, hogy nincsen választott, így csak megkaptam az eredményeket és kész.


De lehet más jobb választ ad majd.

2017. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ugyan az még messze van, még csak 12 hetes vagyok, de a védőnőm konkrétan lebszott, hogy sztk-ba menjek, mert ha magánba megyek akkor nem lesz nst(ezt nem is értettem :D )
2017. júl. 11. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Én magándokihoz járok, 35 hetes vagyok. Jövő héten megyek vissza hozzá és úgy beszéltük meg, hogy az NST-ket a kórházban fogják megcsinálni (ott ahová tartozom) és majd ő megnézni minden alkalommal az eredményét. :)
2017. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt magán orvosom, de az NST-k a kórházban voltak a nőgyógyászati osztályon. Mindig volt ott egy szülésznő, ő tette a hasunkra stb. Az eredményeket egy éppen arra járó orvos értékelte.
2017. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!