Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogadott orvosom ajánlott...

A fogadott orvosom ajánlott egy szülésnőt, ha fogadni szeretnék. A szülőszobát viszont másik szülésznő mutatta meg és nagyon kedves, szimpatikus volt. Szerintetek, ha nem azt fogadom fel, akit az orvos ajánlott, akkor lehet belőle feszültség?

Figyelt kérdés
Nyilván nem is kötelező szülésznőt fogadni, még nem döntöttem el, hogy fogok e.

2016. ápr. 26. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában vannak megszokott orvos-szülésznő párosok, akik szeretnek együtt dolgozni. Ahogy neked se szimpatikus mindenki, úgy az orvosnak, szülésznőnek sem.


Ha szeretnél szülésznőt fogadni (és az orvosodhoz is ragaszkodsz: komplikációmentes szülésnél a szülésznő sokkal többet segít, ő van inkább melletted), akkor szerintem derítsd ki, hogy az általad kiszemelt, milyen viszonyban van az orvossal!

Én szimplán rákérdeznék az orvosnál, hogy őhozzá mit szól.

2016. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tenném, amit az első írt: megkérdezném az orvost, hogy ő mit szólna hozzá, ha XY lenne a szülésznő.

Mert ha mondjuk neked a szimpi, de az orvos utálja, akkor emiatt lehet feszültség. Az meg gáz.

2016. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Ha végül a fogadott mellett döntök, akkor mindenképp megkérdezem a dokit előtte :)

2016. ápr. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!