Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti milyen gyakran mentetek...

Ti milyen gyakran mentetek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam dokinál, 6hetesen. (először) Nem volt még szívhang. 4 hét múlva rendelt be újra, azt mondta addig nincs más dolgunk, mint várni. Ti sűrübben jártatok vagy hogy volt más vizsgálat is az első trineszter alatt?
2017. aug. 2. 07:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon problémás terhességem volt, 2-3 hetente jártam dokihoz. én azért elmennék a két időpont között is, ez még nagyon "veszélyes" időszak, nem biztos ilyenkor még semmi sajnos.
2017. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én 5+4-nél voltam először, progeszteron elégtelenségem van, így mindenképpen kellett mennem gyógyszert íratni, de arra is kíváncsi voltam, hogy jó helyen tapadt-e meg. Előző terhességben és most is két hét múlva kellett visszamenni, hogy már legyen szívhang, utána pedig havonta. Magánrendelésről beszélek.


Ezen kívül nálunk havonta kell menni a terhesgondozóba, plusz havonta a körzeti védőnőhöz, plusz a genetikai UH-kra a női klinikára (12., 20. heti), aztán a végén 36-37. héttől hetente NST szintén a klinikán.

2017. aug. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bár nekem eddig semmi gondom (terhességi tünetem is csak minimálisan van), de épp ezért aggódom ennyire. Lehet, h észre se veszem és elhal az embrió. Csak azt nem tudom, hogy a saját dokimhoz menjek vissza, hogy bocsi, de aggódtam és meg akarom magam vizsgáltatni vagy máshoz. Sztk-s rendelésre járok és ott nem nagyon törik magukat, hogy minden rendben legyen a babával. (A városban az egyetlen magánorvos az a doki, akihez sztk-ba megyek, úgyhogy az is hülyén jönne ki.)
2017. aug. 2. 07:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen voltam először orvosnál. Havonta találkoztunk. Szintén magán orvoshoz járok.
2017. aug. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem 6 hetesen szívcső pulzálást látva 10 nap múlva hívott vissza a doki. 4 hét sok idő ilyenkor. Most járok 4-6 hetente. 30 hkm
2017. aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Magán orvoshoz járok.

Szerintem menj hozzá vissza. Akár a magán rendelésre.

2017. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért ha 6 hetesen nincs még szívhang, vissza szokták hívni a kismamát 1-2 hét múlvára.

Egyebekben 4 hetente járok nőgyógyászhoz.

2017. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 6,9,12 hetesen voltam. (6 hetesen volt szívhang, de korábbi problémák miatt jobbnak látta az orvos, ha ránézünk 9 hetesen is) Aztán havonta jártam.
2017. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5 hetesen még nem látott semmit, 7 hetesen megállapította h terhes vagyok akkor még rendben volt, aztán 9 hetesen volt kisebb vérzés, szednem kellett gyógyszereket ami rendbe hozott, utána 12 hetesen voltam.
2017. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és 9 hetesen nem ö hivott be én mentem egyböl különben csak 12 heteswn nézett volna meg
2017. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!