Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Normális hogy ilyen gyakran...

Normális hogy ilyen gyakran kell találkoznom a védőnővel?

Figyelt kérdés

Minden egyes szerdán kell mennem a védőnőhöz, azt mondta hogy ő ilyen gyakran kéri. Illetve holnap jön reggel 8-ra házhoz. Mit néz ilyenkor? Illetve 32.héttől 2 hetente jön ki.

7 hetes vagyok.


2017. okt. 23. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2017. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Havonta 1 alkalom a védőnői látogatás, azt hiszem a végefelé kell gyakrabban menni.

Valamint a terhesség alatt összesen 3 alkalommal kell házhoz jönnie, de pl.az enyém olyan laza volt szerencsére, hogy egyszer kijött, utána megbeszéltük, hogy beírja, mintha itt lett volna :)

Hülyét is kapnék, ha hetente be kellene járnom, amúgy is teljesen felesleges macerának tartom az egész védőnőhöz járást, de sajnos már nem lehet lemondani a szolgáltatást, mint régen.


Ne járj be hetente, nem kötelezhet ilyen baromságra, jobb dolgod is van, mint az ő fejét nézni.

Lakásba beengedni se vagy köteles, a kötelező 3 alkalmon felül ne nyiss ajtót és kész.

Ha problémád van vele, akkor panaszt tehetsz valahol, hátha valakinek eszébe jut a hely neve kinek kell szólni, én nem emlékszem.

2017. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a heti 1 alkalom sok. Én havi 1x szoktam menni hozzá, bár pont múlt héten "kellett" volna mennem legutóbb, nem jutottam el,(hozzáteszem a kiskönyvembe azt írta be, hogy legkorábban 24. héten menjek legközelebb, és az még 2 hét) már hívott is, hogy nem mentem. Mondjuk ezt is túlzásnak érzem, mert egyébként szerintem a havi látogatások sem kötelezők. Házhoz nálunk úgy jön majd, hogy valamikor decemberben mikor tudok kivenni szabit, eljön, meg majd egyszer a szülés közeledte előtt, azt mondta akkor majd a szoptatásról és egyéb dolgokról fogunk beszélgetni itt háznál.
2017. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta h tolem fugg, marmint ha en maganorvoshoz jarok akkor havonta kellene talalkoznunk az uh elott

Szval minden uh elott megyek es akkor mérlegre állok, pisi teszt es vernyomas :)

2017. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Èn két hetente jártam mivel ott kaptam a tp-es papìrt akinek nem volt munkahelye az járt havonta.Házhoz trimeszterenként egyszer jött

2017. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Fölösleges, főleg, hogy semmit nem csinálna a terhesgondozás során. Én 4x voltam eddig, 34 hetes vagyok, 1x fogok még a laborleletemért, azt csókolom. Kijövésről nem volt szó, remélem, már nem is lesz.
2017. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, a védőnőd beteg! Mégis hogy lehetne emiatt hetente hiányozni a munkából? És egyébként is minek... Nem kötelező, nem visznek börtönbe, ha nem mész. Nekem havi 1et mondott mindkét terhességnél, de az elsőnél nem jártam olyan sűrűn, mert dolgoztam, semmi gond nem volt ezzel, ő egyszer sem jött ki szülés előtt. Havonta jártam magánorvoshoz, a vérnyomásomat és a súlyomat itthon ellenőriztem, szóval amúgy is csak egy felesleges program volt.
2017. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!