Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mindenképpen szükséges beszéln...

Mindenképpen szükséges beszélni a védőnővel az abortusz előtt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 2 alkalommal kell elmenni, de ezt feltétlen muszáj?

Még akkor is, ha magát a beavatkozást magánkórházban végzik?


2017. ápr. 8. 15:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
IGen.
2017. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%
Igen, de szerintem nem ez az abortusz legkellemetlenebb része. Nem is a műtét, hanem ami utána vár rád. A lelki gyötrődés, üresség, önvádolás és marcangolás. Érdekes, hogy egy ilyen szituációban a védőnő a legnagyobb problémád.
2017. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki máshogy éli meg az abortuszt és nem igazán ismersz három sor alapján ahhoz, hogy lelki gyötrődésről és társairól beszélj.

Igen, nehéz döntés, én sem jókedvemből megyek, de elfogadom, hogy ebben a helyzetben nem dönthetek máshogy.

2017. ápr. 8. 15:09
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

A védőnő jehova tanús dumáját végighallgatni igenis az egyik legrosszabb az egész folyamatban. Ossza az észt mintha neki több lenne(és nem lenne neki olymindegy ki mit csinál). Valószínűleg nem mind ilyen, de én ilyen emberrel nem tárgyalok. Maga az abortusz utáni felébredést tetszik nem tetszik sokan megváltásnak tekintik.



Egyébként a kérdésre visszakanyarodva muszáj 2x menni mert a 2. alkalommal adhatja oda csak az engedélyt.

2017. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%

Ne tör4ődj a 4-essl! Ha ráhallgatnál és megtartanád, egy fillérrel sem segítene felnevelni,. Ha felelősen döntöttél az abortusz mellett, akkor nem lesz semmilyen lelki bajod!

A védőnő szükséges.

2017. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Theressita ***** válasza:
11%
Kedves Kérdező! Igen, ez szükséges. De ez azért is jó, mivel ott segíthetnek egy sokkal jobb megoldást is találni,ami mindkettőtöknek jó és nem halálos. Szerintem érdemes volna rákérdezni,megérdeklődni, biztosan tudnak segíteni-bár talán maguktól is mondani szokták -, hogy ne kelljen a gyermekedet elpusztítanod -elvégre az fő feladatuk, hivatásuk az anya-baba védelme. A legjobbakat kívánom!
2017. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De nekem nincs szükségem senkinek a segítségére ezzel kapcsolatban.
2017. ápr. 8. 15:43
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos rossz helyre jöttél kérdező, itt szinte mindenki abortusz ellenes. A te dolgod, hogy így döntöttél, nem kell magyarázkodnod senkinek. A védőnőnek se, de muszáj elmenned, mert a papírja nélkül nem csinálják meg. Számíthatsz egy kiselőadásra, hogy milyen gonosz vagy, és hogy megölöd a gyereked bla bla bla. Ezen túl kell esned.
2017. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Ez kötelező és kész. Nem mindenki képes felfogni a dolog súlyát, vannak bizonytalanok, akik egyszerűen nem birtokolnak elég infót stb. Ennyi jár az embriónak is. Még ha szerinted nem is.
2017. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező te meg ne is törődj a sok szentfazekkal, a te életed és nem az övék! És egyébként igen, muszáj védőnőhöz menni, hiába hogy te biztosan tudod, hogy el akarod vetetni, azért ott még egyszer megpróbálnak rad erőltetni olyasmit, amit nem akarsz...
2017. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!