Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az vajon normális, hogy az...

Az vajon normális, hogy az orvos a 9. hét óta nem vizsgált meg manuálisan? 21 hetes vagyok

Figyelt kérdés
A 9. héten megállapította a terhességet, levette a kenetet a rákszűréshez (talán) és azóta összesen 2 hasi uh volt, de az sem nála, hanem beutalt a kórházba. Most is csak annyit mondott, hogy 28 hetesen menjek újra.
2018. márc. 26. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

A vizsgálás része szerintem normális.A 11 héten mentem, levették a kenetet és onnantól a végéig nem piszkált.Mondjuk csodálom, hogy uh-t se csinált,mert 3 hetente jártam és minden alkalommal uh-ott a doki, mutatta ,hogy így rúg ott mozog tornázik...sokszor olyan volt mint egy apuka komolyan:D

Az ultrahangra azért én lehet rákérdeznék nála legközelebb vagy felhívnám telefonon (ha magán és rákérdeznék).Én alig vártam ezeket a vizsgálatokat, hogy lássam hogy ficánkol.:)

Boldog babavárást és jó egészséget nektek.:)

2018. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Jobb ha keresel egy normális orvost!
2018. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen, kulfoldon senki nem piszkal belulrol, ha nincs semmi gond. Minek?
2018. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Ultrahang is eleg, a mai napig nem tudni, hogy van e negqtiv hatasa a babara nezve, az biztos, hogy vannak magzatok, akik nagyon nem szeretik!
2018. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tuti keresni fogok másikat. Ráadásul panaszkodtam, hogy fáj az epém környékén. Erre azt mondja az aszisztens, hogy inkább nem mondja, hogy milyen fájdalom jelent ott nagy bajt, mert akkor azt fogom érezni. Korrekt...teljesen...

Amúgy sztk-s doki, de végigcsináltam már 2 másik terhességet 2 másik városban és ott nem tapasztaltam ilyet.

2018. márc. 26. 13:13
 6/16 A kérdező kommentje:
Minek? Mégis honnan fogja tudni, hogy nyílik a méhszájam? Röntgen szeme van?
2018. márc. 26. 13:15
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Én nem most voltam terhes,már felnőttek a gyerekeim,de úgy emlékszem,hogy havonta egy alkalommal megvizsgált manuálisan is az orvos. Szerintem keres egy maszek orvost nem olyan drága az és egyébként is megéri,mert a gyermek és a te egészséged fontosabb mint az a pár ezer forint.
2018. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Sztk-s rendelésen ennyi a kötelező uh. Többet nem fog kérni, ha szeretnél, akkor magánban csinálnak. Uh-n is látszik a méhszáj állapota. A manuális vizsgálat elég elavult és egyébként sem tesz jót. Csak akkor szokták, ha nincs vagy elavult az uh készülék.
2018. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Nyugi,uh-val vizsgálják a méhszájat is. Nekem is úgy nézte a magándoki. Úgyhogy ez a része ne idegesítsen!
2018. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Ráadásul hasi uh-n is tökéletesen látszik :)!
2018. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!