Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor néznek először méhszáj-é...

Mikor néznek először méhszáj-értékeket?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 16. hétben. Legutóbb múlt héten voltam dokinál, eddig sose mondtak róla semmit. Vagy ilyen korán még tuti zárt minden?

2018. máj. 6. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4 hetente járok az orvosomhoz.minden alkalommal megnézi.
2018. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez furi nekem is, eddig 7szer voltam, 3szor magyar dokinál, 4szer osztrák doktornőnél, eddig egyik se mondott róla semmit. Egyáltalán azt milyen módszerrel nézik, kézzel, ultrahanggal?
2018. máj. 6. 15:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 24 hetesen írtak az ultrahangos papírra először méhszáj értéket, de mondani akkor se mondta.
2018. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem egyszer sem vizsgált meg a dokim a terhességem alatt (kivéve amikor még az elején megcsinálta a rákszűrést). Csak uh-t és nst-t csinált, amikor kellett. Azt mondta, hogy panaszmentes terhesség esetén manapság már nem "piszkálják" manuálisan a kismamákat.
2018. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, eddig egyszer sem volt manualis vizsgalat. (Teherbeeses elott ket hettel sima nodokis vizsgalaton vizsgalt, akkor vett amugy is eves rakszurest)
2018. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 24 hetesen nézték, majd 32 hetesen is. Legközelebb 36 hetesen megyek újra ( vagyis jövő héten).
2018. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem ( 5 éve és 1 hónapja), egyiknél se írtak ilyen értéket soha a papírra.

Egyszer volt mikor a vége felé folyás miatt megvizsgáltak, akkor rákérdeztem, zárt-e még a méhszáj, ezen kívül vizsgálat se volt soha.

2018. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sosem szokta mondani, de az értékek az első alkalom óta rajta vannak a papírjaimon...


Most, hoyh kelentősége van, csak annyit mondott, hogy 5 cm magas bombabiztos.. Érték pedig a lelete

33+2

2018. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam a fogadott orvos minden találkozáskor nézte, vagyis havonta. 36 hetesen voltam utoljára a rendelésén, akkor megnézte, aztán nst-n voltam a kórházban, és ha épp ő is bent volt akkor megnézte.

Mondani semmit nem mondott, csak beírta a kisknyvbe. Ő csak akkor szólt, ha baj van, vagy hogy nekem mi a teendőm.

2018. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szilvi01 ***** válasza:
37. hétben járok, nem nézték még egyszer sem. Nem piszkálnak ha nem muszáj.
2018. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!