Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem baj ha csak este mozog...

Nem baj ha csak este mozog inkabb?

Figyelt kérdés
30 hetes terhes vagyok elso babaval nem gond hogy nekem alltalaba csak este ejjel mozog jobban a baba napkozben csak nehanyszor este sokkal elenkebben . Ez nem gond?
2018. jún. 26. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszuletik es akkor lesz ez a felallas akkor lesz gond
2018. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gond, az én kislányom is ilyen volt. :) Engem paráztattak, hogy majd fent lesz éjjel mikor megszületett, de (lekopogom) azóta is jókat alszik éjszaka.
2018. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom szepen :) csak furi hogy egesz nap nem nagyon mozog. Utana meg egesz ejjel beindul:)
2018. jún. 27. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fura, ez az általános. Egyrészt nappal elringatod a mozgásoddal, másrészt amíg teszel-veszel, nem figyelsz annyira oda.
2018. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!