Hogy keressek orvost?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk Budapestre, 13 hetes terhes vagyok, most lett meg a 12. heti genetikai uh-m, védőnőhöz járok, de orvosom még nincs itt. (nem is ismerek senkit)

Egy orvost ajánlott ismerős, de mikor elmentem hozzá azt mondta most nem vállal több kismamát.

Akkor most merre tovább?

Hogy lesz orvosom? Mert szeretnék fogadott orvost.

Hívogassak találomra rendelőket? De megmondják nekem már telefonba, hogy tudnak e vállalni? Mert még egyszer nem akarok úgy járni, hogy oda megyek valahova, és azt mondják nem. Nekem erre se kedvem, se időm. Olyanhoz szeretnék végre menni, aki biztos vállal is :(


2018. júl. 11. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hányadik kerület? Hol szeretnél szülni? Mennyiért fér bele? Stb


Mik az igények, az alapján nézelődj

2018. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igazából mindegy lenne, ha találnék normális orvost.


Pl. SOTE I, SOTE II, Bajcsy leginkább.


Pénzen nem gondolkodtam, amennyit kérnek.


12-18 ezer pl terhesgondozás, szülés 100-150 mondjuk.


De nem is az a baj, hogy nem találok neveket, hanem hogy ha találok is neten orvost aki szimpi,nem tudom, hogy hívjam fel csak vagy muszáj elmenni hozzá megint max lepattintás lesz megint a vége? :(

(De nem akarok a terhességem alatt minden alkalommal más orvoshoz kolbászolni)

2018. júl. 11. 16:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt megértem. Én itt élek de sok nőgyógyászt megjártam mire megtaláltam a számomra legszimpatikusabbat.

És végül én is ajánlás útján találtam rá.

2018. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne.. követem

Nekem sincs még orvosom 16.hét

Eddig 2x voltam SZTK-ban orvosnál, mindkétszer más volt és ennyi. Szeretnék én is saját dokit, de nem tudo , hogy induljak neki, mert a kettőből egyik se volt túl szimpatikus, de persze 5 perc alatt nehéz leszűrni.


Melyik kerületben laksz?

2018. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Neten ma már rengeteg infohoz hozzá lehet jutni, hogy ki milyen orvos stb. Első körben a saját kerületedben sztk-ban illetve kórházban keresgélj. Ha máshol szeretnél szülni, akkor abba a kórházba kell járnod gondozásra is. Ha meg tuti biztosra szeretnél menni, akkor meg olyan helyet keress, ami szülészetileg magas progresszivitasu. Ezeken a helyeken van koraszülött intenzív is. Ilyen pl a SOTE és a János, de utóbbi nagyon lepukkant. Amit még tudok tanácsolni, hogy ne intézmény alapján válassz, hanem inkább akkor orvost. Magánban is ugyanazok dolgoznak mint allamiban
2018. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy hívd fel az ambulanciat és ott az asszisztens fog tudni válaszolni a kérdéseidre, hogy ne potyara menj.
2018. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
NLCafe fórumon nézz körül, ott ez központi téma. Akiket ajánlanak ott dokikat azok nevére rákeresve találsz olyan oldalakat is, ahol szövegesen érékelik az orvosokat kismamák.
2018. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem adott volt a kórház, így az ottani orvosokról keresgéltem véleményeket. Az elsőnél én is így jártam ahogyan te is, de megkértem,hogy ajánljon valakit maga helyett. Kaptam is két nevet, az egyiket felhívtam, már telefonban érdeklődtem hogy tudnának-e vállalni, a válasz egy bizonytalan igen volt. Elmentem hozzá végül és fel is tudtam fogadni.
2018. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
G1 intézetben érdemes megnézni az orvosokat. Vannak SOTÉ-sok is, fiatalok, idôsebbek, férfiak, nôk...
2018. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
SOTE I-en tudom ajánlani dr. Silhavy Mihályt. Profi, nagyon rutinos, jófej és nem pénzéhes.
2018. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!