Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Muszáj a lakhelyed szerinti...

Muszáj a lakhelyed szerinti védőnőhöz menni?

Figyelt kérdés
Nem akarok a városomban lévő védőnőhöz menni az elején, van lehetőség másik városba menni?

#védőnő #első #másikváros #nemakarokelőszöridemenni
2018. júl. 23. 15:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó, ez nem igaz.


Ahol életvitelszerűen élsz oda kell járni.

Az én babám már nem ide fog hazajönni, ahol most élek, de ettől még itt kell védőnőhöz járnom.

2018. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi a #8-nak szántam a 10-es hozzászólásom.
2018. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
#4-es a családlátogatást és a baba születése utáni gondozást hogy oldottátok meg? Mert az oké, hogy terhesgondozásra az ideiglesen szerint jársz, meg nyilván majd oda tudod vinni a babát/kisgyereket, de amikor ő megy ki hozzátok, kiderül hogy nem is azon a lakcímen laksz. Nem irányított át a körzetes védönődhöz?
2018. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
ha falun laksz akkor ott kell lenni kijelölt védőnek. Ha városban akkor ott is van több, megvan adva melyik utca kihez tartozik. Nem csak neked kell menni hozzá neki is hozzád. Neki is kényelemesebb ha az ő korzete vagy.
2018. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Az a lényeg ahol laksz oda kell járni, lakcimkártya ide oda.
2018. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
4es vagyok! Nálunk nem volt akadálya! Tanító vagyok, a kislánya is abba a suliba járt ahol dolgozok, sokszor ott találkoztunk. Nem tudtam volna megoldani, hogy 27 km-t kocsikázzak napközben, hogy eljussak a védőnőhöz. Természetesen tudta, hogy nem abban a városban élek, csak egy ideiglenes lakcímet kért.
2018. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem irányított át! Megbeszéltem azzal a védőnővel is akihez járnom kellett volna. Természetesen meglátogatott a baba születése előtt is, majd az első 2 hónapban hetente, utána meg heti váltásban mi is mentünk és ő is jött. Fokozatosan ritkulnak a látogatások.
2018. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Értem, köszi! Nem tudtam, hogy van ennyire együttműködő védőnő.
2018. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam a történetből, hogy azóta már abba a városba költöztünk. Nem légből kapott ötlet volt, terveztük, amit a tudtára is adtunk. Felajánlottam, hogy kifizetem az útiköltseget, de visszautasította. Lelkiismeretes ember, tudtam, hogy nagyon szeretik az emberek, mindig csak jót hallottam róla. Saját költségén támogatja a rászoruló/túl fiatal anyukákat is.
2018. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos lemondani. Én múltkor a vezető védőnővel beszéltem, mert az enyém egy tuskó. Váltani sem lehet.
2018. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!