Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem túl késő a 7. hetet...

Nem túl késő a 7. hetet betöltve menni az első nőgyogyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Július 9-én volt az utolsó menzeszem, most csináltam két pozitív tesztet. Dokihoz 28-ára kaptam időpontot, addigra betöltöm a 7 hetet. Úgy tudom, hogy a 6. héten sokszor még nincs szívhang, így gondoltam inkább megyek pár nappal később. Ez viszont nem lesz túl késő?

2018. aug. 6. 12:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Egyáltalán nem késő!Nekem május 25.én volt meg utoljára és olyan izgatott lettem 2 pozi teszt után hogy rohantam rögtön orvoshoz!

6hetes terhes voltam akkor és mondanom sem kell hogy szivhang nem volt és jól beparáztatott a szonográfus!Sírva jöttem ki a vizsgálóból hogy ezt nem hiszem el hogy megtörténik velem,hiszen annyira vágytunk már a kicsire(több mint egy éve próbálkoztunk)!Azóta nyugisabb vagyok valamivel!Betöltöttem a 7.hetet és holnap után fogok menni ismét vizsgálatra,akkor derül ki hogy lesz e szívhangunk!

De csak pozitívan!Persze hogy lesz,hiszen lennie kell 😊


Szóval ne aggódj,jó időben fogsz menni és minden a legnagyobb rendben lesz veletek!Boldog babavárást!☺

2018. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked, és nagyon szépen köszönöm a bíztatást :) majd írj, ha voltál orvosnál!
2018. aug. 7. 20:47
 13/18 anonim ***** válasza:
Én 9+3hetes voltam, amikor megallapitottak a terhességet! Ugyan megkérdezte a doki, hogy miért nem mentem előbb de igazából nem volt belőle probléma és így is örültem, hogy ennyi végre sikerült bejutni hozzag.Egyébként meg eléggé parás ksmama vagyok, ha esetleg olyan korán jutottam volna oda, hogy még nincs szívhang szerintem ott kaptam volna agybajt...
2018. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem késő, én 8+2 hetesen voltam először. Bár az is hozzátartozik, hogy nem kaptam korábbra időpontot. De semmi gond nem volt emiatt.
2018. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

11#vagyok


Voltam orvosnál,de nem talált akkor sem szivhangot😭😭😭

Holnap megyek magán dokihoz és ha nem lesz szivhang ismét,missed ab lesz a vége😭😭😭

Te hogy vagy kérdező?

2018. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, csak most olvastam, ugye ma már minden rendben volt??

Szorítok nagyon.

Én még várom a két hét múlva esedékes vizsgálatot.

2018. aug. 14. 21:01
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen minden rendben😊

Kerek 8hetes terhes vagyok és van szivhang amit hallhattam is😍

Írj majd kérlek ha voltál vizsgálaton,szurkolok neked nagyon!

2018. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Naaa, de jó, biztos nagy kő esett le :))

Írok mindenképpen :)

2018. aug. 14. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!