Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt esetén szerintet...

Pozitív teszt esetén szerintetek meddig lehet eltolni az első nőgyógyászati vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Annyi a problémám, hogy az orvosom nagyon későre adott időpontot.... Viszont ragaszkodok hozzá. :( Tapasztaltabbaktől kérdezném, hogy hányadik hét szerintetek a legkésőbb ami még belefér? nem szerettem volna máshova menni, de lehet muszáj lesz.
2017. máj. 30. 18:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra kaptál hozzá időpontot? Hány hetes leszel akkor?
2017. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
10. hétben leszek akkor az utolsó menstruáció első napjától számolva. júni 20 ra kaptam időpontot. :(
2017. máj. 30. 18:19
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmi panaszod (vézés, barnázás), akkor a 10. hét még belefér. Az első kötelező vizsgálat a 12. heti genetikai ultrahang, arra még fogsz kapni időpontot így is. Illetve kell még 1. trimeszteri vérkép, de azt is meg lehet csináltatni a 12. hét után.


Válassz valamilyen terhesvitamint, amelyik szimpi, és szedj mellé 2x1 Magne B6-ot, ezzel megtettél mindent, amit lehet.

2017. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, elírtam, szóval az 1. trimeszteri vérképet meg lehet csináltatni a 10. hét után (a 12. hétig).
2017. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a választ. Én is így gondolom, hogy beleférne, de azt sem akarom, hogy az orvos furcsán nézzen, hogy miért csak akkor mentünk... Elevit 1et szedem már pár napja. :)
2017. máj. 30. 18:25
 6/31 A kérdező kommentje:
Viszont úgy gondolom, hogy a fogantatás szerint 8 hetes leszek.
2017. máj. 30. 18:26
 7/31 A kérdező kommentje:
Kérek szépen még véleményeket!!!
2017. máj. 30. 18:32
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs panaszod bőven ráérsz.
2017. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
65%

Ha nincs panaszod sztem jó az a 10. hét. Szedd a terhesvitamint, pihenj amennyit tudsz és maximum ha az téged megnyugtat menj be valamelyik ingyenes rendelőbe, hogy rádnézzenek. Enyhe kis görcsöker azt mondják normális, max szedhetsz rá magbe b6-ot az jó a hányingerre is.

(Mellékesenm, nekem mondjuk nem mondta a dokim soha, hogy 10.héten kezdjek el járni és nem tudom, hogy a tiéd azért kérte, mert szerinte felesleges előbb, vagy mert éppen nyaral, vagy nincs nála szabad időpont, de nekem mindenesetre megnyugtató volt látni, a 6-7. héten a szívverését és, hogy a baba jó helyen van és nem méhenkívüli terhes vagyok stb. De nem ebből kell kiindulni, én eléggé pesszimista vagyok, nekem kellett ez a tudat, mert megevett volna a kíváncsiság)

Muszájnak semmiképp nem muszáj ha jól vagy, nekem is max. egy vérvétel volt meg pár ultrahang amin petezsákot meg szívhangot nézett és ennyi.

2017. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Időpontja van csak akkorra, hetente csak 2x rendel. Az asszisztens veszi fel nála a telefont, nem az orvossal beszéltem.
2017. máj. 30. 18:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!