Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Attól hogy hüvelyi ultrahang...

Attól hogy hüvelyi ultrahang lesz, miért nem mehet be az apuka a legtöbb helyen? Csak én nem értem?

Figyelt kérdés
Miért tiltják ki az orvosok a vizsgálatról? Nekem ez fura, hiszen nem párszáz évvel ezelőtt vagyunk, amikor még a párok nem látták egymást meztelenül, és takaró alatt sötétben volt szokás a szeretkezés is. :) Nekem a párom előtt akivel évek óta együtt élek, nincsenek titkaim, vagy szégyenlősségem. Verőfényes napsütésben is látni szokta a testem, és a nemiszervem. Simán járkálunk itthon ruha nélkül, bemegyünk egymáshoz a wcre is ha kisdolog van, látott már borotválkozni, tampont feltenni. És simán kitárgyaljuk az én hüvelyfertőzésemet vagy az ő aranyeres gondjait, ha úgy adódik. Szerintem egyikőnknek sem okozna lelki törést, ha meglátna szétett lábbal az orvosnál, főleg hogy a baba miatt megyünk, akit ő is szeretne látni. Mivel van rajtam súlyfelesleg, valószínűleg több hüvelyi uh lesz, de akkor a párom hónapokig ne is jöjjön be?
2018. aug. 16. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk sem engedték be, pedig szeretett volna jönni.

Utolsó előtti! Sajnálom, ha a te párod nem érdekli a gyereke. A mienket igen.

2018. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12 hetes ultrahangon nem úgy feküdt a baba, hogy még tudják nézni rendesen, ezért hüvelyivel is nézték. A párom rákérdezett, hogy akkor ő most menjen ki? De azt mondták neki, hogy csak ha őt zavarja akkor kell kimennie.
2018. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Magánba járok, akárki jött velem eddig, mindig az orvos és az asszisztens kérdezte meg, hogy nem szeretném-e, ha bejönnének. Kétszer mentem úgy, hogy sürgős volt, mert valami probléma volt, egyik alkalommal a testvérem vitt, nyilván őt nem hívtam be, másik alkalommal anyukám kísért el, őt már behívtam, akkor hallottuk először a szívhangot is. Ráadásul nálunk úgy van megoldva, hogy a kísérők ülnek egy kanapén és a vizsgálatból egyébként semmit nem látnak, hanem egy nagyobb tv-n van kivetítve az ultrahangkép, és az van kissé feléjük is fordítva.
2018. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy miért feltétlenül hüvelyi ultrahang a legelső ultrahang. Én 7+3 voltam az első ultrahangon és előbb megprobálta hasin, hogy hátha látszik úgy is. Látszott. Akkor 1,4 centis volt, vagyis szerintem előtte napokkal is látszott volna.
2018. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!