Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti genetikai ultrahang...

A 12. heti genetikai ultrahangra bejöhet az apuka? Ez hüvelyi vagy hasi ultrahang?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez az első genetikai ultrahang, hasi.

Általában be szokták engedni az apukákat, de kérdezz rá ott,ahová te jársz azért.

2011. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 20. hétig hüvelyi ultrahang van, utána hasi. Mindig bent volt velem a férjem, igaz hogy a doki ismerős volt.
2011. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a géptől függ. A dokimnál hüvelyi volt, a genetikai tanácsadóban már hasi. Hogy bemehet-e, az meg az orvostól függ.
2011. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a sima rendelésre nem mehet be apuka, de én magándokihoz járok, oda minden további nélkül bejöhet. A 12. heti még hüvelyi, a többi hasi.
2011. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem csak a 7. héten (amikor kiderült,h baba van:) volt hüvelyi uh-m.

Biztosan kórháza, műszere válogatja, nem tudom, de nekem az összes többi hasi volt már, így a 12.heti is.

2011. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. heti uh. hasi volt pár hete.
2011. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az első 7. heti volt hüvelyi uh, a 12.-dik és a 20.-dik is hasi volt már. Az utóbbinál már bejöhetett az apuka is, nagy élmény volt neki :D
2011. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jó fejek,és olyan a kórház, akkor beengedik az apukát már a legelső alkalommal is. Hívd fel őket, és kérdezd meg! (Pl.:Uzsokiban be lehet menni, Kecskeméten nem, mert ott futószallagon megy az egész, és a vetkőzőben is egyszerre több nő vár.)
2011. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a miskolci megyei kh-ba járok ultrahangra. Ott két vizsgáló is van. A 4d képes, 1-es vizsgálóba nagyon nehezen engedik be az apukát, olyan mintha nagyon nagy szívességet tennének neked, a 2-es vizsgálóba nyugodtabban be mehet. A 12. heti még hüvelyi itt és néha hasi is.
2011. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!