Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ki mikor volt a 12 hetes...

Ki mikor volt a 12 hetes ultrahangon?

Figyelt kérdés
13+2 napos leszek amikorra időpontot kaptam a 12 hetes uh-ra.Nem tudom, hogy ez belefér e még.Az orvosomat kérdeztem,de konkrét választ nem kaptam.Egy másik helyet ajánlott ahol megcsináltathatom még.Volt még valaki ilyen későn uh-n?
2018. okt. 2. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
13+6-ig végezhető el. Általában előbb szokták, de ha így kaptál időpontot még belefér.
2018. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első babával 11+4, másodikkal 12+6-on. 😊
2018. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13+2n megyek. 13+6ig lehet.
2018. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

13 hetesen voltam, méret szerint 13+4 volt.

Azt mondta a szonográfus, hogy ez mêg belefér :)

Az eredmèny is teljesen jó lett!

2018. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mondenkinek,akkor maradok a kórházonál szerintem.
2018. okt. 2. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, én 12+3-nál mentem és méret szerint meg már 13+4 volt, elég necces volt így megcsináltatni a kombinált tesztet, épp hogy belefért.
2018. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 13+4 voltam nekem magas tarkóredőt mértek megsem várták a vérvétel eredményem (holott az nagyon jó lett) elküldtek rá egy hétre chorion biopsziara (méh lepény minta vétel) nagyon fájt nekem a lényeg hogy utána 2orat ott kell legyél mondom addig át sétálok a laborba hátha hátha bent van már a leletem. A vicc hogy bent volt adja a csaj mondja hogy tök jó lett akkor most mehetek majd vissza a genetikára további infoert. Mondom örülök most jöttem a szúrásról meg se kellett volna szúrni arra nem voltak képesek hogy megnézzék bent van e.
2018. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!