Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek mi a véleménye Dr....

Kinek mi a véleménye Dr. Takács Zoltán (Nyíregyháza) nőgyógyász orvosról?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok a második babával, szeretnék orvost fogadni és magánrendelésére eljárni.Tapasztalatokat szeretnék róla, milyen orvos, esetleg mennyibe kerül a magánrendelése, és a szülés nála.
2019. jan. 28. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán magánrendelése? Régen tudom, hogy nem volt. Személyes tapasztalatom egy ügyeletes eset van vele, alapos, rendes volt. Azt tudom, hogy szülést vállal, egy szobatársamhoz volt bent mindennap szülés után, meg is volt vele elégedve azt mondta. Én kerestem neten mikor 2. babával voltam terhes, gondoltam rá, hogy járnék hozzá. 2016-2017-ben, én nem találtam, hogy lenne neki magánrendelése. Persze ez változhatott azóta.
2019. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Csaló közben van a magánrendelése.
2019. jan. 28. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az én véleményem nem lesz jó. Emberileg nagyon jófej, laza, vicces ez tény, de az, hogy 5 perce van egy terhes nőre megvizsgálni a magánrendelőben és emiatt kutyafuttában vizsgál az már biztos. Lehet régen nem ez volt rá a jellemző, de most igen. Én elmentem genetikai UH-ra egy másik nőgyógyászhoz és ég és föld volt az a nyugalom, részletes beszélgetés, magyarázat, csöndesség ami már eleve a magánrendelőjében volt jellemző, hogy így 14 hetesen úgy döntöttem váltok is. Tény, hogy nagyon laza, de szakmailag nem találom elégnek, legalábbis nekem. Főleg így, hogy egy olyan nőgyógyászt volt szerencsém megismerni, aki genetikus is. Már a váróban annyi nő van, hogy alig van hely leülni, az sem tetszik, hogy bömböl a rádió várakozás alatt (a másik nőgyógyásznál halkan TV szólt és újságok voltak a váróban kényelmes kanapékkal) és tényleg érzed, ha bemész, hogy gyorsan leakarnak tudni. A múltkor is már sokan vártunk, de ő nyugisan ebédelt az asszisztenssel, aztán 5 percenként hívatja be időpontra a kismamákat ami nevetséges, 5 perc alatt nem lehet vizsgálni maximum egy rákszűrést elvégezni. Szerintem kellene húznia egy határt, hogy hány kismamát tud bevállalni, mert így EGYÁLTALÁN NEM ALAPOS, egy felszínes vizsgáló. Sajnálom, mert egyébként nagyon szimpatikus, mint ember, de mint nőgyógyász kevés!
2019. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!