Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy bírtátok végigcsinálni...

Hogy bírtátok végigcsinálni az első trimeszteri vizsgálatokat miközben nagyon rosszul voltatok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 16:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Úgy hogy a 12. heti uh-n kívül semmi sem kötelező az első trimeszterben. Az első általános labor és a vércsoport meghatározás ráér.

Eleve 13 hetesen mentem a védőnőhöz, addig csak magánban voltam (terhesség megállapítás + kombinált teszt).

2019. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A laborba elkísértek, még a 7. héten amikor nem voltam nagyon durván rosszul. Majd a 8. héten jött a vészes hányás, akkor hetekig csak pisilni keltem ki az ágyból, a 13. héten a genetikai UH-ra is úgy támogattak be, de azért akkor már valamennyivel jobban voltam. Fogorvoshoz a 18. héten mertem menni, mert akkor már úgy éreztem talán nem hányom le a dokit ha kinyitom a számat.

Egyébként elég rossz, mert nekem pl nem múltak el a rosszullétek, csak vannak benne jobb pillanatok is, de a héten pl kellett mennünk UH kontrollra, 27 hetes vagyok, félre kellett állnunk az autóval mert rosszul lettem, gondoltam csak hánynom kell, de végül le kellett feküdnöm a földre mert elsötétült a kép és a lábaimat se éreztem vagy 20 percig... Nehéz. Egyedül nem tudnám végigcsinálni. Vagy csak nem mennék el vizsgálatokra.

2019. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
1 vervetel es 1 ultrahang, ezen mit nem lehet vegigcsinalni ?
2019. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Támogatással, édesanyám vagy férjem jött velem. Feküdtem a váróba is, vészes hányós voltam, zacskóba hánytam, vagy épp a folyosón,utcán.

Ez van, nem tudtam vele mit csinálni. A 16.héten megszünt, utána már nem volt gond.

2019. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as, olyanokat kérdeztem, akik valóban rosszul voltak ezidő alatt. Ha ném érted ezen mit nem lehet végigcsinálni, akkor te nem tartozol ebbe a körbe. Köszike egyébként az "empátiát" is. De ha ennyire nem érted akkor hadd mondjam el, hogy nekem vidékről kell felmenni a Bajcsyba a 12 hetes uh-ra, vérvételre, ami oda-vissza kb. 4 óra, egyedül. Ha van még valami amit nem értesz, szívesen válaszolok.
2019. ápr. 2. 18:05
 6/18 anonim ***** válasza:

4 óra? Ennyi idő alatt a Db-Bp táv is megvan oda-vissza!

Miért mégy ilyen messziről? Biztos hogy lenne közelebbi.

Pl így élhetnéd túlm

2019. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnos az átszállások miatt ennyi idő. Közelebb is van UH, de a 12.heti az kötelező a Bajcsyban.
2019. ápr. 2. 18:18
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, hidd el , ha még lenne egy másfél évesed + 3 évesed nem volna időd azon sopánkodni , hogy mennyire rosszul vagy. Ez a tipikus első terhes anyukáknál jellemző.
2019. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves nyolcas, cseréld le a varázsgömböd. Képzeld nem először fogok szülni. Minek firkálgatsz egyáltalán a kérdésem alá, ha magát a tartalmát is kétségbevonod? Miért ne kereshetnék választ a hasonló cipőben járó sorstársaimnál? Miért fáj ez neked? Ha annyira szuperanyuka vagy, akkor gratulálok neked, erre vágytál?
2019. ápr. 2. 18:50
 10/18 A kérdező kommentje:

A többieknek pedig köszönöm a választ, remélem 2. válaszoló, hogy lesz majd idő amit még a terhességből élvezni is tudsz. Szurkolok!

Ha nagyon nem megy másképp, legfeljebb kísérővel megyek én is.

2019. ápr. 2. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!