Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy bírtátok végigcsinálni...

Hogy bírtátok végigcsinálni az első trimeszteri vizsgálatokat miközben nagyon rosszul voltatok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 16:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18.hétig vészesen hánytam és vizsgálatok napját is végig, állandó kísérettel.Szinte vonszolni kellett..borzasztó volt. Most 26 hetes vagyok és el sem hiszem,hogy boldogan tudok menni akárhova is :D
2019. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nincs kotelezo vizsgalat, elmehetsz maganban, nem kell a korzetes kirhazba bebumlizni. En a 10. heten megyek eloszor, akkor is csak hasi uh-ra.
2019. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Aki szerint kotelezo vizsgalat van, az legyszi linkelje be nekem ide. En ugy tudom, hogy csak az egyszeri anyasagihoz kell osszesen 4 pecset a kiskonyvbe.
2019. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekem 2-5-ig nem volt hányingerem, áldás volt ez a 3 ora, igy memgprobáltam mindig akkorra kérni idöpontot :D
2019. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valóban nincs kötelező vizsgálat de azért érdemes.Én 3szor voltam vérvételen,mindháromszor nem hiába mert romlottak az értékeim. Minden hónapban 1 terhesgondozás,szintén nemhiába.Plusz 4szer védőnő az anyasági miatt.
2019. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi most próbálkozunk a férjemmel és az fix, hogy ha terhes leszek és sz@rul leszek, nem fogom magam megjatszani, hogy áh telejesen jól vagyok, engem nem kell sehova kisergetni! Gondoljon bárki bármit, legyek megszolva, mert elhagyom magam és mert ezt csak az első terhesek tehetik meg, nem érdekel. Ha az fog jól esni, hogy szenvedek, akkor szenvedni fogok, de nem fogok játszani a szuper nőt. Alapból sem vagyok olyan, aki mindent bír. Bocsi kérdező, remélem jobban leszel hamarosan! Én drukkolok neked ezért 😊!
2019. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó vàlaszoló, igazàn jól esik a soraidat olvasni. Sajnos a terhességi rosszullêtet nem érdekli hogy van-e màr gyerekünk vagy nincs. Ha jön az àjulàs, az ellen senki nem tud tenni. Viszont felértékelhetetlen ilyenkor a segítség. Még egyszer köszönöm, és kìvãnom Neked a legjobbakat! 😘
2019. ápr. 8. 13:25
 18/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Én úgy gondolom, nem kell szuperhőst játszani. A terhesség nem betegség, mondják, de azért a folyamatos émelygés, esetleg hányás, ájulás azért már nem teszi annyira komfortossa a mindennapokat.Engem nem érdekel ki fog majd megszolni, ha esetleg nagyon szarul leszek, hogy nem örömittasan járok kelek, mert én érzem a hataraimat, én tudom mi az, ami mellett még el tudom látni a háztartást és mikor van az, hogy oké, állj, itt kell behuzni a kéziféket. Szerencsére a férjem maximálisan támogat és ha én az első trimeszterben végig az ágyban fogok dögleni, ő akkor is mellettem lesz és segít.
2019. ápr. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!