Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Veszélyeztetett terhesség...

Dhsz kérdése:

Veszélyeztetett terhesség miatt kiírtak táppénzre. Minden hónapban vinnem kell erről igazolást a háziorvosnak?

Figyelt kérdés
Illetve még nincs állandó orvosom, lehetséges, hogy egy másik orvos úgy ítélje meg, hogy nem ad ilyen igazolást? Vészes terhességi hányás és alapbetegség (pánik,depresszió) a táppénz oka. Köszönöm.

2019. máj. 1. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy adta a javaslatot a nőgyógyászom, hogy nem kellett újra es újra papírt vinnem a háziorvoshoz, de nálam olyan probléma volt, ami végig tudtuk, hogy fent fog állni es ágynyugalmat követelt.
2019. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha nőgyógyászati javaslatod is van megadják.
2019. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Bocsánat elküldtem. Szóval, de a nőgyógyász nekem mind 2x úgy adta ki, hogy ne kelljen folyamatosan kérni ilyen papírt. A haziorvos meg nem bírálhatja felül a terhességi táppenzre a javaslatot. Meg nem is fogja meg kockáztatni, hogy baj legyen ha ő mégse ír ki
2019. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nőgyógyászati javaslatot kaptam táppénzre vételre, de az nincs rajta, hogy mennyi időre. Jó lenne ha nem kellene havinta ilyen papírt kérnem.
2019. máj. 1. 18:28
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nincs rajta, hogy non pot?
2019. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincs, csak annyi, hogy alapbetegség miatt javaslom a táppénzre vételt.
2019. máj. 1. 18:40
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Amit kaptal a nodokitol azt a hazi orvos el fogja tenni igy nem kell minden honapban kikerni.
2019. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az szuper lenne. Korábbi (2014-es posztokban ) láttam, hogy havinta kérni kel, de lehet hogy ez változott.
2019. máj. 1. 18:55
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Én is táppénzen vagyok, veszélyeztetett terhesség miatt. Amikor a nőgyógyász megállapította a terhességet, ráírta a leletemre hogy kérem táppénzre vételét. Egyszer kellett leadnom a háziorvosnak. Azóta 2 hetente járok a táppénzes papítomért. Egyszer kell leadni és folyamatosan táppénzen leszel a terhesség végéig.
2019. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugy van ahogy az elottem szolo irta. En is csak egyszer kertem ki azota csak a tappenzes papirert megyek minden honapban.
2019. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!