Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Elírhatták a tarkóredő vastags...

Elírhatták a tarkóredő vastagságát?

Figyelt kérdés

Ma voltam genetikai UHn, azt írja a lelet, hogy NT: 5.5mm

De közvetlenül utána azt is, hogy ez az érték 3mm alatt van, ami jó, de garanciát nem vállalnak. Az orvos a vizsgálat közben azt mondta, minden a legnagyobb rendben, egészséges a baba.


Ott nem kérdeztem rá, mert a papírt csak utána néztem meg, szóban meg ugye mást mondott.


Amúgy 11+6 hetes vagyok az UH szerint, 52mm a baba. Szerintem ha 5.5mmes lett volna a redő, az feltűnik.


Mit gondoltok?


Jövő Pénteken megyek kombinált tesztre.



2019. máj. 3. 20:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Ma megvolt a genetikai UH, kombi-teszt is, de annak később lesz eredménye. Az sztk-s lelettel szemben a tarkóredő 1,5mm, de annak a dilettáns baromnak még a lepény tapadásának helyét se sikerült eltalálni (hatsó falat írt a leletre, ma meg kiderült, hogy első).


Szóval az a tanulság, hogy nem megyek többet az sztkba terhesgondozásra. Ha egy mód van rá, másért sem.


Köszi a válaszokat még egyszer.

2019. máj. 10. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!