Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Utolsó ultrahangra illik...

Utolsó ultrahangra illik ajándékot vinni?

Figyelt kérdés
A 36. héten kell mennünk az utolsó ultrahangos vizsgálatra a választott orvosom magánrendelésére, utána már a kórházba az nst-re. Szerintetek illik vinni valamit erre az utolsó alkalomra az aszisztensnek, s ha már ő kap vmit akkor a dokinak is? Előre is köszi a válaszokat ☺️
2019. máj. 10. 10:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mi adtunk egy kis bonbon és pénzt is. Az asszisztens, a vérvételeket megcsinálta a kórházban soronkívül. Ezt nem lett volna muszáj, ezért mi is kedveskedünk neki.
2019. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs benne semmi rossz, ha viszel az asszisztensnek egy bonbont, ha ugy erzed, hogy kedves volt veled. Vagy egy kisebb ajandekkosarat mind a kettojuknek amit elnassolnak nap kozben szepen.

En is el szoktam vegezni a munkam a fizetesemert, de elofordul hogy egy kollegatol kapok egy csokit, ha epp ugy iteli meg, hogy valamiert “megerdemlem”. Gyorsan vagy sokat segitettem neki. En is szoktam masoknak kedveskedni ha ugy van.

2019. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!