Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

37 évesen milyen vizsgálatokat érdemes elvégeztetni terhesség alatt, és mikor?

máj. 24. 10:54  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Én is 37 vagyok és 5 hetes.Én speciel semmilyen fájdalmas,felesleges vizsgálatra nem fogok menni.Gondolok itt magzatvíz levételre pl.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont máj. 24. 13:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából az érdekelne hogy ahelyett milyen vizsgálatok vannak, akar fizetős,akar ingyenes.

# 2/12Időpont máj. 24. 14:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyszerre fogunk szülni:) Nekem április 18-án jött meg utoljára!

# 3/12Időpont máj. 24. 14:15 Privát üzenet
Nekem április 19-én 🤗😁Orvoshoz mikor mész?Egyébként hallottam valami vizsgálatról,valami kkmbinált 160.000ft és csak vért vesznek!De nem tudom mi a neve.

# 4/12Időpont máj. 24. 14:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem nekem később fogant ez a baba, mert csak hétfőn lett halvány pozitív szerdán lett jól látható a teszt. Nem tudom hogy jövő héten, vagy azutáni héten menjek-e. Te mikorra tervezed?

# 5/12Időpont máj. 24. 14:48 Privát üzenet
2 hét mulva.Akkor elméletilsg 7 hetes leszek.Volt már 3 vetélésem és eddig mindig futottam a dokihoz már az elején.Semmi érteme,hacsak nincs valami nagy panasz.

# 6/12Időpont máj. 24. 15:12 Privát üzenet

[link]

Így alakultak. :) Mult hét hétfőn már hslvány volt.A héten csak trgnap csináltam,meg ma akarok még egy digitálisat.

# 7/12Időpont máj. 24. 15:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem most hétfőn volt olyan mint neked hétfőn, és szerdán olyan, mint a csütörtök. Nem tudom hogy kell ide képet feltölteni.

# 8/12Időpont máj. 24. 16:20 Privát üzenet
38 vagyok és én sem akartam beszúrásos dolgot. Helyette az Istenhegyin egy Genetikai úh + kombinált teszt + Nifty csomagot csináltattunk. 208.000 Ft volt, nem meghatározást is magába foglalta. A kombinált teszt eredményét 1 órán belül közölte is a biológus. 8 munkanapon belül pedig jött a Nifty eredmény.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont máj. 24. 21:16 Privát üzenet
Jesszusom az nagyon sok😱😱

# 10/12Időpont máj. 24. 21:38 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes orvost választani terhesség alatt vagy sztk-s orvoshoz is járhatok?
Mi a teendő onnantól, hogy pozitív a teszt? Milyen vizsgálatok kellenek a terhesség során és mi az, amit sztk-ban érdemes intézni, és mi az, amit magándokinál?
Mikor érdemes orvost fogadni terhesség alatt? Ha egyáltalán érdemes.
Mikor érdemes menni terhesség megállapításra, ha június 25-én volt az utolsó havim?
Mikortól érdemes 4D-s ultrahangra menni?
Szegediek, vagy Szeged környékiek! Hol érdemes 4D-S ultrahangot csináltatni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!