Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Régen, amikor nem volt ilyen...

Régen, amikor nem volt ilyen általános az ultrahang, többet vagy kevesebbet idegeskedtek a kismamák?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebbet. :)

És aki nem ismeri ezt az oldalt, vagy nem olvasgat ebben a témában, szerintem az is sokkal kevesebbet aggódik. :)

2019. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebbet


"Hót" természetes volt a terhesség...az is, hogy a szülőszobán derült ki, hogy fiú vagy lány vagy egyáltalán ikrek lesznek..

2019. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ultrahang, hanem internet nélkül voltak nyugodtabbak a kismamák ...
2019. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dianaduchess válasza:
69%
Én most vagyok kismama, de szerintem teljesen természetes az, hogy minden vackon izgulunk, főleg ha első terhesség, amikor még minden érzés, minden változás teljesen új, sosem tapasztalt. Az sem épp segítség, hogy minden terhesség más, így amit az egyik tapasztal, nem biztos, hogy a másik ember is pont úgy éli meg, így én az internetes véleményeket, okosságokat nagyon fenntartással kezelem. Az, hogy ki mennyire aggodalmaskodik szerintem személyiségfüggő is. Nekem megnyugtató minden egyes ultrahang, mikor láthatom, hogy megvannak a kis szervei, kezei, lábai, szépen nő a fejecskéje, jó az agyszerkezet stb. Az az egyetlen vágyam, hogy egészséges legyen. Régen ezt nem lehetett ennyire se látni előre, szerintem sokkal több aggodalom volt egy nőben, maximum nem mutatták ki, nem beszéltek róla olyan nyíltan, mint a mai ember és nem volt internet sem, ahol százak-ezrek gondolataival találkozhattunk.
2019. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen az istenre bízták az idegeskedést. :-)) Maj úgy lesz, ahogy őő akarja - mondták.
2019. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 momoka 2002 ***** válasza:
Nogrvegiaban 1 ingyenes ultrahang van problemamentes terhessegnel. Havi kontroll(vernyomas,vizelet,szivhang,2havonta vervetel) 36.hetig majd 38. es a vegere hetente. A termin 40+4 napra adjak. Ha gond van igyis kiderul,ha nincs kevesebb a stress.
2019. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!