Holnap megyek abortuszra?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a beavatkozas, viszont velem annyit kozoltek hogy elozo nap kell bemenjek a korhazba es masnap reggel lesz a mutet mert meg nem szultem.


Arra nem tudtak valaszt adni hogy elozo nap megis hanyra kell bemenjek a korhazba nagyon lekezelo es tudalekos volt a holgy a korhazban mikor idopontot kertem.. igy itt kernek segitseget.

Koszonom a valaszt


2019. aug. 5. 16:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

Ha műtét előtti napról van szó biztos nem reggel hét hanem délután, este.

Ha az a nő nem mondta meg hívd a nőgyógyászatot, osztályt, irodát, ambulanciát, a központot, hogy adjanak valakit aki tudja.

Nekem polip miatt volt kaparásom, én reggel mentem be a műtétre, a sima nőgyógyászaton voltam utána abortuszosokkal.

A kismamák itt a gyermekágyon vannak, ide a babások kerülnek csak.

2019. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat annyi biztos hogy nem elozo este, mert erre rakerdeztem es ragaszkodtam is volna konkretan de a holgy kozolte hogy ez itt szigoruan csak reggeli befekvessel tortenik.
2019. aug. 5. 20:21
 13/21 anonim ***** válasza:
20%

Mosz akkor előző nap vagy aznap reggel?


Most mást írsz, mint a kérdésben.... Csak amiatt

2019. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igaz.... felreertheto ...ugy gondoltam volna hogy holnapi nap reggel kell bemenjek a korhazba hogy a mutetet megelozo napon feltegyek a laminariat.. es ezt mind reggel.. nem volt nekik megfelelo ha a mutetet megelozo este fekszem csak be a korhazba hogy az a gyogyszer ejszaka fejthesse ki a hatasat a masnap reggeli mutetre... pedig mashol ez a szokas... sajnos itt nem..
2019. aug. 5. 22:23
 15/21 anonim ***** válasza:
11%
Nem csoda ha lekezelő volt.Az abortuszt mindenhol elítélik!
2019. aug. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem szabadott volna elítélőnek lennie, nem az a munkája, hanem a tájékoztatás!


Akin érződik, hogy elítélő, az rosszul végzi a munkáját! Jól néznénk ki, ha a boltban az eladó flegma lenne, mert pink ruhát keresel, vagy mert csipketangát, esetleg magassarkút! Vagy, ha óvszert vennél, és a kasszás húzná a száját! Vagy, ha szolizni mennél, esetleg plasztikai műtétre, és a nővérek lekezelőek lennének, mert szerintük elég barna vagy és elég nagy a melled-szád!


Az ilyenért jobb helyeken ki is rugnak, de minimum elbeszélgetnek az illetővel!


Nem az ő tiszte megítélni hangosan/érezhetően, te tájékoztatást kérsz, ezt hangsúlyozd!


Tájékoztatást szeretnék kérni, hányra kell mennem reggel! Reggel 7 vagy 10?


Azzal lekezelőek, akivel úgy érzik megtehetik.. Néha én is belecsúszom ebbe, és olyankor teljesen megsemmisülve érzem magam, pedig én bizonytalan voltam, és ők a szemetek, hogy ezzel visszaélnek!


Rohadt magyar egészségügy, bezzeg magánban a bizonytalanokkal is támogatóak..

2019. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14%
Ne menj megbánod
2019. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Kórház válogatja, hogy hogyan működik. De a legtöbb helyen egyébként aznap reggel teszik fel a pálcikákat, és délután van maga a beavatkozás. Nem kell annak olyan sok idő, hogy kifejtse a hatását, hiszen a pálcikát lényege csak az, hogy kitágítson.
2019. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Ma nem tortent meg a mutet mert egy vercsoport papirom hianyzott amire a nogyogyaszom elfelejtett beutalot adni. Igy hetfon tortenik meg a mutet a Doktor Ur reszletes tajekoztatast adott es nagyon keszseges volt! Reggel 7re kell bemenjek es aznap elvegzik a mutetet az elsok kozott igy estere mehetek is haza!

Koszonom az eddigi valaszokat.

2019. aug. 6. 19:27
 20/21 anonim ***** válasza:
43%

Nekem úgy volt hogy reggel bementem dél körül mütét és este már otthon voltam, szóval az is a korháztol függ hogy bent kell e aludni, és az is orvos függö hogy mit mondanak mennyi idö a gyógyulás

Remélem tablettás tágitást kapsz mert ha pálcával csinálják akkor az fájni fog mint a fene


És nem mindenhol elitélöek, ahova én mentem nagyon kedvesek voltak az orvos viccelödött is és próbált megnyugtatni is, a növérekkel sem volt baj

És esetleg azokkal kerülsz egybe akiknek másokbol van szükségük kaparásra vagy ugyan azért amiért neked

2019. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!