Holnap megyek abortuszra?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a beavatkozas, viszont velem annyit kozoltek hogy elozo nap kell bemenjek a korhazba es masnap reggel lesz a mutet mert meg nem szultem.


Arra nem tudtak valaszt adni hogy elozo nap megis hanyra kell bemenjek a korhazba nagyon lekezelo es tudalekos volt a holgy a korhazban mikor idopontot kertem.. igy itt kernek segitseget.

Koszonom a valaszt


2019. aug. 5. 16:59
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Ha valaki olvassa nekik biztosan segitsegere lesz a valaszom mindenhol lekezelo flegma noverekkel talalkoztam es ezt nem is hagytam szo nelkul megcsinaltam a cirkuszt es meg is kell mert ilyen helyzetben az ember ki van szolgaltatva es nem szabadidejet tolti a korhazban mert annyira elvezi! (mar a vervetelen stb mind undorito viselkedes fogadott)

Amikor a korhazba mentem a dokor ur aki megvizsgalt egy idosebb ferfi volt nagyon normalisan tisztelettudoan vizsgalt meg es tajekozatott az o jelenleteben levo noverek is korrektek embersegesek voltak.

Nekem reggel kellett menni es mivel nem szultem meg semmilyen uton igy egy gyogyszeres palcikat helyeztek fel ami nagyon kellemetlen volt de a doktor no vagy rezidens doktor no tajekozatott elore minden lepesrol es “baratsagos” legkor fogadott amennyire ez egy muteten kivitelezheto. A korterem 3 agyas nagyon szep felujitott reszlegre kerultem szinten normalis szobatarsnokkel akik szivesen elmeseltek nekem a tapasztalataikat illetve volt akinek korabban volt de most mas okbol kifolyolag kellett jonnie es arrol szivesen beszelt hogy ha hasonlot tapasztal magan az ember tudjon merre induljon..

Kaptam finom ebedet es laktato vacsorat....


Sokkal rosszabbra szamitottam de meg egyszer remelem nem fog elofordulni es senki se erre alapozzon hogy mar pedig van ilyen lehetoseg is!

2019. aug. 21. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!