Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akik már szültek, azoknak...

Akik már szültek, azoknak hogy csinálják a hüvely tágítást művi abortusz előtt? Melyik kórházban végezték nektek? Hogy bántak veletek?

Figyelt kérdés
Van valakinek személyes tapasztalata? Mennyire fáj, mennyi ideig tagitanak? Utána rögtön mutenek is? Altattak titeket? Kivel mi volt?

2019. szept. 20. 06:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akik már szültek, azok tudják, hogy nem a hüvelyt tágítják.
2019. szept. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely kitágul magától. A méhnyakat kell tágítani, de csak nem szült nőknél, vagy császárosoknál. Azok kapnak lamináriát/pálcikát.
2019. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, elnézést, véletlenül hüvely írtam de a méhnyak tágításra gondoltam. Hát akkor akik szültek már, nekik hogy van ez a méhnyak tágítás?
2019. szept. 20. 14:31
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2-es írta, azaz sehogy...
2019. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Szia én Bécsbe utaztam 8 napja volt abortuszom 14 hetesen! Egy nappal előtte be kellett vennem azt a tablettát amely befejezi a terhességet megnyitja a méhszájat! Semmi panasz nem volt tőle! Másnap műtét előtt fél órával még egy tablettát kellett lenyelnem! Mütöttek vénásan kaptam morfiumot totál kiütött elaludtam azonnal! Pár perc volt a megszakítás! A mütő asztalról saját lábon szálltam le 15 percet feküdhettem majd fel kellett öltöznöm enni inni kaptam azonnal egy órán belül elhagyhattam a klinikát! Teljesen fájdalom és tünetmentes volt mindvégig! Előtte semmilyen vizsgálat és engedélyek sem kellettek! Csupán egy ultrahang vizsgálat volt! Azért utaztam ki mert itthon meghaladtam az időt! 600 euró volt
2019. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Előző vagyok! Mosolygós barátságos személyzetek voltak illetve orvosok! Maximálisan pozitív a tapasztalat! Aki nem beszéli a nyelvet kaphat Magyar tolmácsot aki mindvégig mellette van további 90 euróért! Aki a 9 hetet nem töltötte be ők kérhetnek sima gyógyszeres megszakítást mütét nélkül 400 euróért
2019. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. szept. 20. 19:12
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak kint van ez a tablettás tágítás annak aki szult már, vagy ez csak külföldön?
2019. szept. 20. 19:13
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Te amúgy nem érted, hogy aki szült már azt NEM tágítják?
2019. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor egyből altatás és műtét aztán annyi?
2019. szept. 21. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!