Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ki hogy velekedik a terheseg...

Ki hogy velekedik a terheseg megszakitasrol?

Figyelt kérdés
Azt kell hogy mondanom, sajnos terhes vagyok..barcsak orulhetnek neki de sajnos anyagilag nem allunk ugy a parommal es meg csak 4 honapja vagyunk egyutt. A magzat meg csak 3 hetes, de en ugy velekedem rola mint egy emberrol es faj az elvesztese.. O véleménye szerint ez meg nem eloleny ha nem adunk neki sok jelentest.(24/L)

2019. szept. 15. 10:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

(" A magzat meg csak 3 hetes..." - az hogy?)


A véleményem az, hogy ha anyagi háttér hiányzik, a párkapcsolat pár hónapos és a másik fél nem akarja, akkor nem szabad megtartani.


Hogy élőlény e vagy sem, az biológiai kérdés: egyértelműen élőlény. Gondolom a pasi a gyerek vagy sem dolgot egyszerusitette erre. Annak, aki vágyik egy gyerekre, már akkoris baba, ha epp csak elmaradt a vérzése, annak, aki nem vágyik rá, csak sejtcsomo.

2019. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
15%

3 hetes magzat még csak épp ágyazódik be. Én sem értem.

Egyébként abortusz csak akkor, ha

1. "becsúszik" és anyagilag, érzelmileg nem áll úgy valaki, hogy felnevelje.

2. beteg a magzat, rendellenesen fejlődik

3. az apa egy elmebeteg állat

4. erőszakból fogant

2019. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Angliaban elek nem emlekszem otthon hogy van de itt a tesztek 2 het utan kimutatjak. Itt lehetoseg van a tablettas terhesseg megszakitasrol is.
2019. szept. 15. 11:20
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mármint 2 héttel a menstruáció elmaradása után? Akkor a terhesség már 6 hetes.
2019. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ha tudod a fogantatas napjat akkor az onnan szamit nem?
2019. szept. 15. 11:44
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt a magyar orvosok az utolsó menstruáció idejétől számítják, mert a fogantatás nem biztos, hogy akkor történik, amikor mi gondoljuk. Az aktust követően sosem lehet tudni, mikor találkozik a petesejt a hímivarsejttel, mikor ágyazódik be a zigóta. Ezért hiába csak egyszer voltál együtt a pasival abban a hónapban, nem az a teherbeesés időpontja.
2019. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
19%

Nem tiltanám, nincs értelme


De:

Szerintem túl olcsó.

Többet kellene érnie egy babának



Túl könnyeden megkapja mindenki az engedélyt. Több nőnek kellene megszülnie és örökbeadnia ( rendesen lemondással) a babàt, akkor talán jobban odafigyelnének és nem az 5-6. Abra mennének., mert szerintük ezis védekezés



Az igazi védekezés mellett vagyok



Vannak esetek, amikor így is besikerül egy valóban olyan helyzetben, ahova valóban nem szabad egy gyerkenek érkeznie.

"Erre való" az abortusz.



A férfiak( akiknek nem kellett még küzdeniük gyerekért) nem úgy érzik ezt a dolgot.


Mi vártuk a gyerekeket, a férjem mégis most kezdi gelfogni, hogy lesz 17. Héten.


Eddig egy megfoghatatlan dolog volt neki, nem baba, nem élőlény.

Most is kellett az, hogy érezze a kezével, az, hogy 20 percig nézze az UH-on

Pedig nem az els babánk lesz.



Sajnálom a helyzetedet :(

2019. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Orvosilag nem a fogantatástól


Az utolsó menstruáció első napjától

(12 hetet is onnan nézik)

2019. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem túl olcsó.


Többet kellene érnie egy babának



Túl könnyeden megkapja mindenki az engedélyt. Több nőnek kellene megszülnie és örökbeadnia ( rendesen lemondással) a babàt, akkor talán jobban odafigyelnének és nem az 5-6. Abra mennének., mert szerintük ezis védekezés"


Egyenes út a csecsemogyilkossaghoz.

2019. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Élőlénynek élőlény, ahogy pl. a papcsucsállatka meg a rotavírus is, felteszem a párod úgy értette, hogy nem gyerMek, hanem zigóta. Én is így gondoltam anno az abortuszom idején (kb. 8 éve), és most is így gondolom. Nem is bántam meg soha egy percre sem, úgy gondolom, hogy egy (ill. min 2, a mi esetünkben pl. kapásból 5 - párom szülei + egy nagyi) élő, lélegző, önálló tudattal rendelkező (!) ember élete előbbre való, mint egy zigótáé, és nincs jogom egy baleset miatt tönkrevágni ennyi ember életét...
2019. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!