Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akik már szültek, azoknak...

Akik már szültek, azoknak hogy csinálják a hüvely tágítást művi abortusz előtt? Melyik kórházban végezték nektek? Hogy bántak veletek?

Figyelt kérdés
Van valakinek személyes tapasztalata? Mennyire fáj, mennyi ideig tagitanak? Utána rögtön mutenek is? Altattak titeket? Kivel mi volt?

2019. szept. 20. 06:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat!
2019. szept. 21. 00:00
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. szept. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha huvelyi uton szultel akkor nem tagitanak, reggel mutoasztal altalas mutet pihi aztan aznap mehetsz is el! A mutet ideje 15 perc!

Ha csaszarral szultel ket nap, reggel betegfelvetetel majd szobafoglalas utan muto felteszik a laminariat ami PALCIKA:) Nagyon kellemetlen volt nekem a flehelyezes de utana semmit nem ereztem. Egy ejszaka a korhazban, masnap reggel mutet a forgatokonyv ugyanaz mint amit az elobb leirtam huvelyi utan szult noknel.

2019. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A mutetet megelozo vizsgalatokon bunko szar emberekkel talalkoztam, mar a korhazban is, ment is a cirkusz mert en nem hagytam annyiban ezt a banasmodot noverem reszerol..... En kepes voltam a korhaz igazgatot is lehovatni a gusztustalan viselkedesre.


A mutet napjan nagyon kedves es empatikus noverek voltak a nogyogyaszati osztalyon, es a doktorno/ur is kedves volt tajekoztatott mindenrol.

2019. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja es en helyi korhazban voltam 38.700 forint a mutet teljes ara.

En nem voltam jogosult semmire gondolom de nem is foglalkoztam

Vele mihamarabb tulakartam lenni rajta es nem azzal

Foglalkoztam hogy 20ezret sporolok e vagy nem... ez nem a heti nagybevasarlas hogy ilyennel foglalkoztam volna....

2019. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
28%
Arrol a becsi klinikarol meg van a velemenyem!!
2019. szept. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
33%
Ha itthon akarsz jo korulmenyeket , kedves szemelyzetet es fajdalommentes eljarast, privatban tudok ajanlani egy nagyon jo magankorhazat.
2019. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16-os: miért is?
2019. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%
16os vagyok. Egyreszt azert, mert a 14 hetes , az mar nemcsak egy sejtcsomo... masreszt pedig sztem baromi kockazatos elozetes vizsgalatok nelkul vegrehajtani egy mutetet. Vervetel es ekg nelkul egy altatas, nem mondom , bator dolog.
2019. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!