Abortusszal kapcsolatban láttam filmet, igaz történet alapján, tényleg így csinál az embrió közben?

Figyelt kérdés

Idei film,miszerint lelepleztek egy hálózatot,akik embriók szervével kereskedtek,és nem tudom hogy ami benne van 2x is 1 percben azt tényleg így van az életben,vagy csak hatásvadász képkockák.

Szóval mutatják a monitort abortusz közben,ha jól emlékszem vákummal történik.Odamegy a cső,kezdi szippantani,és az embrió kézzel-lábbal tiltakozik ez ellen,és egyszercsak kiszippantja,és valami véres váladékot dobnak ki,majd a dokinő sírva fakad,és kirohan onnan.

Kissé ez megérintett,mert már volt abortuszom,és szeretném tudni ez tényleg így van-e.(Unplanned angolul a film címe,magyarul Nem tervezett ha jól emlékszem)


2019. okt. 16. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Bár én abortusz ellenes vagyok,mégis azt mondom,hogy a Néma sikollyal együtt hatásvadász. Szoktam hallani abellenző társaimtól ilyeneket,hogy az a magzat már most szeret téged (cirka 5 hetes magzat is,meg ez a tudatos menekülés. Namost: egy kisbaba,ha megszületik,egy darabig nincs térérzéke,tehát nincs félelemérzete sem,mikor elkezd lefelé mászni az ágyról. A fiamnak 1 évesen nincs félelemérzete és rohan ki az útra. Azt azért ne akarja lenyeletni velem senki,hogy 5 hetes embrióként tisztában volt a körülötte lévő világgal,szerette anyut,meg félt,születésére meg visszahülyült...
2019. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

#11, na ya, mert bár az emberek zöme vizuális típus, azért nagyon nem mindegy, hogy az adott képek mellé mi a sztori, mi hangzik el.

Az ember felvesz egy vakbélműtétet, az olyan amilyen. Utána ezt a 10 perces jelenetsort lehet olyan körítéssel is tálalni, hogy az emberekben nem kelt különösebb érzelmi megnyilvánulást, meg olyanban is, hogy röhög vagy épp zokog rajta mindenki.

A ma szokásos magzatvédő propaganda többnyire erőteljesen túltolja, ennek következtében pont ellentétes reakciót vált ki sok emberben.

2019. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

#13, a "hatásvadás" jelzőt az itt tárgyalt filmre írtam. A Néma sikoly konkrétan HAZUG. Tudod mikor egy első trimeszteres terhesség az, amit ott mutatnak?

(az "életvédő" honlapok zöme pont ugyanilyen hazug egyébként)

2019. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12%
Akik engem műtöttek, irtó érzéketlenek voltak az orvosok, ők egyaltalan nem erzekenyulnek el ilyen esettol, sőt elvezik ha alazhatjak az abortuszra váró nőket es mint valami darab targy ugy bantak velunk. Majd pont a magzatok fogják meghatni oket. Akit kitoltak elottem, karomkodva robbant ki a nogyogyasz es rohant cigizni, en csak ott reszkettem
2020. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!