Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Járt már így valaki, hogy 5+5...

Járt már így valaki, hogy 5+5 hetesen pulzált a szívcső,7+4 hetesen meg eltűnt az embrió, de a petezsák nőtt és a szikhólyag mérete is megmaradt?

Figyelt kérdés
Második terhességem.Az első babánkat 13 hetesen nagy abortusz műtéttel elvették vízfejűség miatt.A genetikai eredmények jók voltak,nagy valószínűséggel agyvérzest kaphatott.Most ismét kismami vagyok,de sajnos most sem nyugtatott meg az orvosom.5+5 hetesen 19 mm a petezsák szikhólyag 2 mm embrió 4,3 mm és szívcdő pulzálás látható.7+4 naposan kellett vissza menjek ahol a petezsák 23 mm szikhólyag 2 mm embrió nem látható.A petezsákom szabalytalan szélű már az elejétől.Terhes tüneteim mind a mai napig vannak.A hőm még mindig 37.1°C Missed Ab-ra írtak ki.Járt már hasonlóan valaki????? Első babánk lenne és ez már a második csapás,és 33 évesen már nem tudok pozitív gondolatokkal vigasztalódni.Van még remény??? 1 hét haladékot kaptam és ismét megnézik,de az orvosom nem biztatott.Köszönöm,ha válaszoltok!!!

#missed ab #Meglett a baba
2019. okt. 23. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szívből sajnálom! De így már nincs remény. Nincs olyan hogy van pulzálás, aztán nincs és mégis van remény. Nincs remény. Haladékot azért kaptál, hogy hátha magától kiürül.

Sok erőt kívánok nektek!

2019. okt. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén sajnálom Kérdező! Nem szeretném ezt, de még csak hasonlót sem átélni, mint te/ti. Sok erőt kívánok Nektek! :-(
2019. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok,köszönjük,hogy együttéreztek velünk! Ma tesztet is csináltam ami nagyon erős és a hőm sem megy lejjebb.A tüneteim is megvannak.Nekem csak mell érzékenység,enyhe vádligörcs és hirtelen rámtörő belső melegség volt,de ezek mind most is vannak,ill.hogy forró időnként a hasam alja,ami az este szintén nagyon forró volt.Lehet,hogy hülyeség,de én még bizakodok nagyon.A megérzéseim sem sugallnak rosszat.Nagyon bízom benne,hogy csak valami miatt nem látta az orvosom.Hisz az,hogy sem a petezsák,sem pedig a szikhólyag nem zsugorodott ezt is jól jelnek erzem.Persze lehet,hogy ez így szokott lenni ilyenkor.Köszönöm,hogy írtatok!!!
2019. okt. 23. 16:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Megírom azért a történetem végét. Vékony szélű volt a perezsákom ez volt a baj,és nőtt is még,de hamar elvetéltem ezek után.És már lapos volt a petezsák is.
2019. okt. 28. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!