Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hetesen voltam ultrhangon...

Cili0306 kérdése:

Hat hetesen voltam ultrhangon (kedden). Petezsák, szikholyag, szivhang volt plusz még egy petezsák, de üres. Ma barnáztam, ez lehetett az üres petezsák miatt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Barnáztál, és nem mész orvoshoz??
2019. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hivtam az orvost,azt mondta pihenjek és vegyek be magneb6-ot, még nagyon korai a terhesség. Ez délután volt, 4 folt a bugyimon,azota semmi.
2019. júl. 19. 20:57
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Lehetett az üres pezezsák miatt,viszont én rögtön cserélném az orvost,igyanis nem lehetsz biztos benne hogy az egyik nem károsítja-e a másikat,és teljesen elvetélsz.A terhesség élő,mivel volt szívhang,nincs olyan,hogy ,,korai".Én mennék ügyeletre ha másért nemis,legalább az élő embriót nézzék meg.
2019. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Rutascorbont szedjél a magnézium mellé és inkább Magnerotot, sokkal jobb a felszívódású mint a magneb6.

És sajnos igaza van az orvosnak, ilyen kprainál semmit nem tudnak csinálni, csak elmondja még egyszer amit telefonba is mondott és talán megnyugszol ha látod a másikat. Nem lesz semmi gond! Nyugalom!

2019. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rutascorbint kaptam és biztos,ami biztos alapon be kellett feküdnöm. Valoszinü,hogy az üres petezsák távozik. Láttam a picit ismét,semmi baja.☺️ Ettöl nem is lehet,azt mondta az orvos.vagy felszivodik az üres vagy utat talál magának. Görcseim nincsenek továbbra sem. Köszönöm a válaszaitokat!
2019. júl. 20. 18:11
 6/15 A kérdező kommentje:
A rutascorbin mellé szedhetem a terhes vitamint? Femibion.
2019. júl. 20. 19:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen
2019. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Most voltam ultrahangon. Embrio él,szivhang van. Felére csökkent az üres petezsák,ezért a barna folyás. Viszont rossz hir is van, a petezsák,amiben a pici van kisebb mint kellene. Az orvos csak a leleteimet nézte meg, nem hivott be. Nem mondott semmit. Miért van?! Az ultrahangon a nö azt mondta,hogy 80%-ban fellélegezhetek. 16.-ra kaptam ujra időpontot ultrahangra. Bizom benne,hogy ha az öres petezsák távozik,akkor lesz helye nöni a másiknak. Erre van esély?!
2019. júl. 24. 10:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van esély,ne aggódj ikreknél gyakori,hogy egyik picibb mint a másik.Ilyen koraterhességnél ez még nem olyan fontos,a 12. Uh méretei lesznek mérvadóak,addig meg simán megnő,és beéri magát.Nagyon drukkolok,hogy minden oké legyen.
2019. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm biztato szavaid, most nagyon jol esnek!
2019. júl. 24. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!