Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz vészes terhességi...

Abortusz vészes terhességi hányás miatt?

Figyelt kérdés
Segítsetek, nagyon fontolgatom ezt. Kb harmicszor hányok egy nap, a víz sem marad meg bennem. Gyenge vagyok, levert, nem tudok semmit csinálni. Tud róla az orvosom kezelnek vele de egyszerűen elviselhetetlen úgy érzem belehalok. Tudom hogy megbánnám de félek hogy nem fog elmúlni egyhamar, előbb olvastam hogy valakit egész terhesség alatt elkísér. Segítsetek nem bírom már
2019. okt. 27. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
2019. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
80%
Tervezett babát biztos nem vetetnek el ezért.Max kórházban kell több időt toltened.Ha akarod a babát akkor meghozod az áldozatot.Ha nem, akkor még nem.
2019. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
39%
Istenkém, ezért el ne vetesd szegénykét. Egy terhesség sok áldozattal jár.
2019. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
96%
Kórházba kéne lassan menni, infúzióra kötnek. Kitartás.
2019. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
95%

Szia! Én is hánytam a 7.héttől a 35.ig napi 30-40szer.Menj a kórházba,kicsit feltuningolnak infúzióval. De ne add fel!!!

Én sokszor bele akartam halni de inkább bementem 2 hetente,hogy pár napra jobb legyen

2019. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 A kérdező kommentje:
Kórházban vagyok, ez az utolsó reményem
2019. okt. 27. 20:05
 7/95 anonim ***** válasza:
90%
Szegénykém... nem éltem át ilyet de ez borzasztó lehet. Megértelek de ha tervezted ezért el ne vetesd. Biztos van vmi ami kicsit segíthet. Segítséged van?
2019. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez sajnos nagyon kemény. A kérdés, hogy el -bírnád e viselni a döntésed súlyát? Nem azon jarna az eszed mi van ha a 14. Vagy akarhanyadik héttől már jobb lett volna? Nem azt számolgatnád épp hány hetes lennel? Mit éreznél a várható születése napján? Stb. A döntés a te kezedben van. Én nem éltem ezt át, így sem tanácsot adni nem tudok sem itelkezni nem fogok. De nekem kb ezek a kérdések járnának a fejemben.
2019. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
94%
Én drukkolok hogy jobban legyél! Biztos szörnyű lehet...
2019. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
94%
Velem is így volt, szerencsére 18. hét körül elmúlt. De volt a kórházban egy csaj, szegény már vért hányt, mert az infúzió sem segített neki, de végülis kb 2 hét alatt megtalálták, melyik enyhített rajta valamennyit. De szegény járt pszichológushoz is. Most van egy szép 1 éves kisfia.
2019. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!