Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszullét, hányás...

Terhességi rosszullét, hányás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon nehezen viselem ezeket a rosszulléteket. Egésznap émelygek, viszont hányni nem tudok még ugysem ha segitenék magamon.. Nagyon rossz.. Nem tudom mit csináljak. Eddig nem volt vészes de tegnap ótafel kelni is rossz. Enni sem nagyon tudok, fogytam 3kg-t.

Salvus vizet iszogatom.

Mit javasoltok? Most lépek a 8.hétbe.


2019. márc. 13. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
12. hétig általában elmúlik, ha nem, akkor adnak rá gyógyszert, esetleg savlelekötöt irathatsz fel, talán segít valamit.
2019. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyömbér, ha bírod.
2019. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk hánytam mint a kutya, és a 16. hétig kb élni se tudtam, de ha te nem hánysz csak gyomorpanaszaid vannak akkor javaslom a savlekötőt. Lehet, hogy neked ennyi is segít a problémádon.
2019. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, próbálgasd neked mi segít.

Nekem a banán, az édes keksz és a kóla segített a semmiből rám törő émelygéseken.

2019. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, citromos ásványvizet iszok egész nap, meg óránként kekszet rágcsálok, így tudok dolgozni. ;)
2019. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem a citromos viz nem váltbe, savat csinált az is. Kekszet ropit sajtos tallért megtudom enni, de azokkal nem lakok jol. Probálkoztam főtt krumplival de az se nagyon meg. Iszok vizet, teát. Plusz a Salvus vizet, talán az ami kicsit enyhit a hányingeren és a savamon.

Nem tudom mit csinálhatnék még.. Demár rettegek a vérvételtől is hogy elötte nem rágcsálhatok semmit...

2019. márc. 14. 10:13
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Én is hasonlóan voltam mindkét gyerekemmel. Az egyikkel csak estére tudtam enni, a másikkal pont fordítva. Sajnos semmi nem segített, csak az idő. Első timeszter vége felé, inkább már a másodikban, elmúlt. Salvus víz és Cola volt talán a legjobb.
2019. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Talán a Magne B6 is segíthet. Ugy tudom,a B6 vitamin jó hányinger ellen. A magnéziumra pedig amúgy is szüksége van ilyenkor a szervezetnek.
2019. márc. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia, ugyan ez volt nekem is, nekem az egész napos gyömbér tea iszogatas és napi 3* B6 vitamin vált be + háztartási keksz. A doki mondta hogy ha hanyinger van enni kell par falatot hiába nehéz és tényleg így van, par szem keksz és mar jobb is volt :-) 10 hétre elmúlt szerencsére :-)


Kitartást és boldog babavárást :-)

2019. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Szerencsére vannak napok mikor jobb és tudok is pár falatot enni. Pl. Ma is.

Nem tudom hogy a Salvus viz segit e de én arra fogom. Mindig rágcsálok énis valamit hogy ne legyen üres a gyomrom.

2019. márc. 16. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!