Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz vészes terhességi...

Abortusz vészes terhességi hányás miatt?

Figyelt kérdés
Segítsetek, nagyon fontolgatom ezt. Kb harmicszor hányok egy nap, a víz sem marad meg bennem. Gyenge vagyok, levert, nem tudok semmit csinálni. Tud róla az orvosom kezelnek vele de egyszerűen elviselhetetlen úgy érzem belehalok. Tudom hogy megbánnám de félek hogy nem fog elmúlni egyhamar, előbb olvastam hogy valakit egész terhesség alatt elkísér. Segítsetek nem bírom már
2019. okt. 27. 19:39
 31/95 anonim ***** válasza:
100%
Mit kaptál bent? Hány hetes vsgy? Nálam 12. hétnél jött a megváltó cerucal, végülis csak addig kell kibírni, utána már van gyógyszer. Igaz nekem csak infúzióban hatott, így hánytam a 29. hétig otthon, akkor kerültem be kórházba, ott már nem hánytam csak nagyon ritkán reggel. Ha korábban bevisznek jobb lett volna, de még így is 6 hét volt a császárig. Tudom, hogy borzalmas, kitartás, hidd el megéri, ha a lányomra nézek, eszembe se jut, hogy milyen iszonyuak voltak ezek a hónapok.
2019. okt. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
27%
Ez jobb lesz! En reggel rendszeresen ugy mentem dolgozni, hogy le kellett huzodnom a leallosavba, hogy ki tudjak hanyni az ablakon. Ezt valahogy tuleljuk, es utana, amikor a kezunkben tartjuk oket, rajovunk hogy ujra es ujra vegig csinalnank. Veled is igy lesz, eszedbe ne jusson emiatt elvetetni.
2019. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
100%
szia! hogy vagy?
2019. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 A kérdező kommentje:
Semmivel sem jobban
2019. nov. 3. 18:28
 35/95 anonim ***** válasza:
19%
De ugye nem mész abortuszra?
2019. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nagyon szorítok, én végigcsináltam, soha többet, de érdemes volt.
2019. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 A kérdező kommentje:
Nem megyek abortuszra
2019. nov. 6. 13:19
 38/95 anonim ***** válasza:
100%
Gondolok rád, kérdező, és nagyon szorítok, és sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy. Ha ez jelent valamit.
2019. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy megtartod.jobb egy kicsit?
2019. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jobban, alig élek. Olyan gyenge vagyok mintha hetek óta nem ettem volna semmit.
2019. nov. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!