Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit vigyek magammal a kórházba?

Mit vigyek magammal a kórházba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két hét múlva megyek terhesség megszakitasra, nem kell be feküdnom, reggel megyek, délután jövök. Kérdésem, hogy mit vigyek magammal? Köntös papucs? Miben leszek egyáltalán, adnak papír ruhát vagy sajatot kell vinni? Előre is köszönöm a választ azoknak, akik a kérdésre valaszolnak!
2019. nov. 26. 19:03
 1/7 grafno ***** válasza:
95%
Lassan ott tart az egészségugy hogy még ágyat is kell magaddal vinni. Hívd fel a kórházat ahova menni fogsz. Nem biztos hogy mindenhol ua a feltételek.
2019. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én is erre gondoltam, nem egyszer vittünk mi is szappant WC papírt keztorlot stb amikor mamahoz mentünk be, ezért is kérdeztem :/
2019. nov. 26. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Evőeszközt,görcsoldót betétet bugyit köntöst papucsot haloinget
2019. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kell bent aludnod akkor papucs torolkozo szappan betet jo vastag, valto bugyi.
2019. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A babádat
2019. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
utsó húzz innen
2019. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Menj már innen :D
2019. dec. 3. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!