Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szolnokon fogok szülni! A...

Lakatos Alexandra93 kérdése:

Szolnokon fogok szülni! A korházba mit vigyek magammal? Illetve mire készüljek lelkileg ellátás terén?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvető dolgokon kívül domestos törlőkendőt. Ha szerencséd van vagy egy szülésznőd akkor olyan szobában lehetsz majd ahol csak! ketten lesztek a fürdő akkor is közös. De nem is ez az igazi baj inkább a takarítás minősíthetetlensége.

A szülőszobás csomagommal vittem magammal. Mivel ugye ott is látogatsz fürdőszobát, én takarítással kezdtem.

Cumisüveg, cumi, hordozókendő, mellszívó mind ördögtől való az ottaniak szerint. Úgy mint a nedvestörlő. Persze az ember közelébe se mennek ha nem muszáj szóval kb azt csinálsz egész nap amit akarsz. De ha kérdezel válaszolnak, persze a modor nem épp egy frissen szült hormontúltengéses kismamának van tervezve, de ennyi.

2019. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdeklődj! Én is ott szültem, hárman voltunk egy szobába, közös fürdő, sztem rendben volt. Most vagányabb lennék😃 első gyerek, azt se tudtam hol vagyok kb... újra ott szülnék, ha lenne még gyerekem.
2019. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pelust nem kell, azt adnak. Ruhát vihetsz neki, de ott is van. Cumi és társait inkább ne, mint írták, harapnak érte. Textil pelust, takarót vigyél, alig van belőle, törölközőt se felejts el. Popsikrém sem kell a picinek. Magadnak tisztasági holmik, hálóing, pizsi. Szoptatós melltartó, betét hozzá.

Az ellátás nem vészes, kérdezz tőlük bátran, én rengeteg tanácsot kaptam.

Azt viszont tanácsolom, hogy rendszeresen borotválkozz ott lent, mert mire rólam leszedte a fél centis szőrt a kedves nővérke, a vérem fele elfolyt, kb szétdarabolt a 200 ftos borotvával. Szárazon ráadásul. Esetleg még Betadine a gátsebre.

2019. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bepanthen, bocsánat. Nem Betadine, hülye vagyok ma.
2019. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szinte csak jó tapasztalataim voltak. A szoba, fürdőszoba tiszta volt. Mindenki rendes volt, persze voltak kicsit "nyersebbek". Nálunk kimondottan kérték a mellszívót. Na a kaja, egyedül a leves volt ehető.
2019. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!