Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 10-11 hetesen volt aki elvetet...

10-11 hetesen volt aki elvetette a babát? Most lett volna pénteken a műtétem a héten 9 hetes a kicsi. Viszont lebetegedtem a háziorvos azt mondta így nem lehet műteni. Nagyon fáj a torkom köhögök

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Ne a háziorvos döntse el, hanem aki műt! Vele konzultálj szerintem..

Elég necces így, én már nem tudnám megtenni akkora keze, lába mindene van 😟

Bocsánat, nem ítélkezés csak vélemény.

2019. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, a műtétet végzővel vagy még inkább az anesztessel beszélj, az ő döntésük, hogy mikor vállalják a műtétet.
2019. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Ha úgysem akarod, akkor nem mindegy, mekkora?
2019. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

" 9 hetes a kicsi"


Vagy troll kamu vagy aki provokál vagy te akatod ezt a gyereket.

2019. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
#3, nyilván nem mindegy, minél kisebb a terhesség, annál kisebb a műtéti megterhelés és kockázat.
2019. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
De lehet műteni. Abortuszhoz nem intubálnak. Csak maszkos altatás van.
2019. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%
Ne tedd vagyis nem ítélkezem nem tudom mi az indokod, saját tapasztalat mindenünk megvan van 2 egészséges gyermekünk és igen nagy betűs védekezés mellett jött a harmadik baba , akkor a férjem kézzel lábbal harcolt ellene ,nem lett 10 hetesen elvetettem , idáig spontán terheségeim voltak elterveztük ott volt következő hónapban , most pedig mikor valóban szerettük volna nem jött össze ,a ciklusom azóta is hosszúak elvileg hormonális probléma !
2019. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
#7, most komolyan, szerinted egy lapon említhető egyáltalán egy cikluszavar egy valamelyik szülő által nem kívánt gyerekkel???
2019. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
12. hétig lehet elvetetni a babát, ha csak nincs különleges indok az abortuszra (pl. fejlődési rendellenesség a magzatnál, vagy az anya életét veszélyeztető terhesség, esetleg bűncselekmény). Ahogy korábban írták, az abortuszhoz az altatás csak egy felületes, gázzal történő bódítás, teljesen irreleváns, hogy éppen köhögsz. Ha már így alakult, és ha tényleg el akarod vetetni, akkor igyekezz vele.
2019. dec. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

#8 ???

Le írtam nekem mit okozott az abortusz, szöveg értés .

Nálunk sem volt tervezett gyerek a harmadik !

2019. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!