Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Bele lehet őrülni második...

Bele lehet őrülni második abortuszba?

Figyelt kérdés
Akinek több abortusza volt, még durvábban bántak vele a masodik/többedik műtéten, hogy éltétek túl, milyen lelki kovetkezményeitek lettek, ha még az előzőt sem hevertétek ki? Ti párotok sem fogja fel ezt az egészet hogy ez milyen lelki es fizikai fajdalmakkal jár?

2020. jan. 6. 17:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, azért a többség képes a védekezésre :-D Tudod mi az ugye? Talán a tvben hallottál már róla, még akkor is ha személyesen nem tapasztaltad meg.
2020. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
55%
Dehát ő védekezett, csak nem hatott a tabletta, pedig rendesen szedte és nem hányt meg nem is fosott :(
2020. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
66%
Kövezzetek meg,én nagyon empatikus vagyok,de az ilyet akkor se tudom sajnálni ha bottal ütnek. Nem farok kell neked hanem erényöv,a kulcsot meg a Dunába dobni.
2020. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
76%

"Akinek több abortusza volt, még durvábban bántak vele a masodik/többedik műtéten," - azért nem kéne egy ilyen ordas magzatvédő-kamu felütéssel kezdeni... az abortuszra menőkkel az esetek 90+%-ban pont úgy bánnak, mint bármely más kórházi beteggel. A maradék esetben meg az ember álljon ki magáért, minden eszköz adott hozzá.

"Ti párotok sem fogja fel ezt az egészet hogy ez milyen lelki es fizikai fajdalmakkal jár?" - ja kérlek, ha te előbb szívatnád meg a párodat, mint hogy megrendszabályozd a magáról megfeledkező egészségügyi dolgozót...

2020. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
81%
... ja, és NEM lehet beleőrülni... se a másodikba, se a tizenötödikbe... ez a "beleőrül" olyan jó kis divatszöveg, ami az Arany-balladákból szépen átkúszott a köztudatba, de nagy bajba lenne akinek visszakérdeznének, hogy "mégis mit értesz azon, hogy beleőrül?"
2020. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
92%
Kamu
2020. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egy második nem várt gyerek megszülésébe inkább bele lehet őrülni....

Olyan pasit meg, aki nem hajlandó gumit húzni, ha te valamilyen okból nem védekezhetsz fog.gátló tablettával, ott kell hagyni a büdös f*ba....

2020. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
4%
amúgy jelentettem a kérdést hogy kamu :)
2020. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
56%
Troll kerdes
2020. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 18 évesen volt abortuszom. Lehetne hibáztatni sok mindenkit, a szüleimet akik elhanyagolt vagy a bántalmazó akkori pasimat, de végül mégis az enyém volt a döntés. Meg bántam, hogy ennyire felelőtlen voltam és utána nagy figyelmet fordítottam rá, hogy ne történhessen meg ez még egyszer. A kórházban egyébként nagyon rendes volt mindenki, az egyik nővértől még ölelést is kaptam. Azóta más párom van akivel stabil a kapcsolatom és néhány év alatt felépítettünk annyit, hogy most már tudatosan tervezzünk gyermeket. Van esély rá, hogy lesz egy második abortuszom? Persze. Ha a magzatnál olyan fejlődési rendellenességet állapítanának meg ami miatt nem élhet e teljes életet, akkor inkább elvetetném. Biztos, hogy sokáig tartana kiheverni, de nem őrülnék bele. Viszont mindenkinek más a története. Egy biztos, hogy el kell fogadni a külső segítséget, ha nem tudja feldolgozni az illető.
2020. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!