Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A második abortuszom lenne...

Csemi08 kérdése:

A második abortuszom lenne mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszer már volt egz abortuszom 18 évesen felelőtlenségből most rá egy évre gyógyszer mellett estem teherbe.

A doki azt mondta ettől még egészséges lehet a baba. A problémám az hogy jövedelmem jelenleg nincs. A párommal külön vagyunk terhesen fizikailag és lelkileg is bántott, szóval rá nem számíthatok, sőt folyamatosan zaklat.A szüleim nem akarják és segíteni sem akarnak.

Szerintetek mi a helyes? Félek hogy nem lehet már kisbabám és már most annyira imádom pedig :( de tudom nem lenne jó élete és eltartani sem tudnám



2019. júl. 2. 21:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom...elvenni egy életet..vagy nyomorban felnevelni...

Örökbeadásra nem gondoltál? Rengeteg olyan meddő pár van akik bármit megadnának érte, szeretnék őt, biztonságban felnevelnék..

2019. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Azok után hogy fizikailag bántott, ráadásul egy terhes nőt, maximum a patkány jelzővel illetném, nem pedig azzal, hogy a "párom".

Ha nincs jövedelmed, nem tudnál gondoskodni róla és se a szüleid, se az apja nem akarnak segíteni, akkor az örökbe adás marad, ha nem akarsz megint abortuszra menni.

2019. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Igazatok van de kb az ugyanannyira fájna lelkileg mint az abortusz az hogy nem nevelhetem :/
2019. júl. 2. 23:56
 4/32 anonim ***** válasza:
45%
Abortusz,semmi más.Lehet még több gyereked,nem kell aggódnod.
2019. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%

Várj egy kicsit és megjelennek az abortusz ellenesek is nálad, ők azt fogják mondani tudnak segíteni vannak segélyek meg hasonlók, érdeklődj körbe (csak hogy képben legyél a lehetőségeiddel) aztán dönts és ne úgy ahogy mások elvárják tőled hanem úgy ahogy te szeretnél

Ez a te döntésed és senki sem veheti el tőled

2019. júl. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
62%

Próbálok együttérezni a lelki fájdalmaddal, de ha úgy szereted a gyermeket, már most, ahogy írod, akkor az ő érdekeit kellene nézned.

Érdeklődj a nyílt örökbeadásról. Akkor a baba egy percet sem tölt csecsemőotthonban, te találkozhatsz az örökbefogadó szülőkkel, ha nem szimpatikusak, választhatsz másik párt is.

Az örökbefogadás után már nem tarthattok kapcsolatot, de egy közvetítőn keresztül rendszeresen hírt kaphatsz a gyermekről, nem kell attól szoronganod, hogy él-e egyáltalán, estleg a szülőket érte valami és a agyerek már intézetben sínylődik...

2019. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%
Add örökbe. Ha már most szereted (be is vallottad),akkor semiképp ne az abortuszt válaszd.
2019. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm segítettek a döntésemben en ugy érzem hogy az örökbeadást nem tudnám megtenni mert ha már a kezemben lenne nem tudnám oda adni egy idegennek :/ meg ha felnőne és találkoznék vele hogy néznék a szemébe?:/

Maradok az abortusznál . Fáj de ezt látom helyesnek.

2019. júl. 3. 15:18
 9/32 anonim ***** válasza:
46%

En megertem, h szeretnel gyereket es nagyon szeretned, de egy gyereknek elsosorban csalad kell, vagyis szereto anya es apa es kiegyensulyozott elet. Meg persze penz is, bar en sem vagyok anyagias, de ha megnezed mennyibe kerulnek ezek a babadolgok, nem kis tetel.

Orokbeadni en sem tudnam, ha mar nekem nem lehet, ne legyen masnak se. Meg amugysem adnam oda, ha mar 9 honapig bennem van.

Fajdalmas megtenni az abortuszt, en tudom😔

2019. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
61%
Meg annyit, h nagyon fiatal vagy meg, lehet meg babad es boldog csaladod, nem vagy lekesve semmirol😌
2019. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!