Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Bele lehet őrülni második...

Bele lehet őrülni második abortuszba?

Figyelt kérdés
Akinek több abortusza volt, még durvábban bántak vele a masodik/többedik műtéten, hogy éltétek túl, milyen lelki kovetkezményeitek lettek, ha még az előzőt sem hevertétek ki? Ti párotok sem fogja fel ezt az egészet hogy ez milyen lelki es fizikai fajdalmakkal jár?

2020. jan. 6. 17:08
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok tul érzékeny, de ott nem voltak kedvesek, es tiszta vér volt minden es ijesztő. A mutoasztalon amikor odakotoztek a labamat, beszurtak az infuziot, es ram dobtak egy szalvetat, hogy addig ne legyek teljesen csupasz, már nem birtam es elbőgtem magam altataskor, a nővérkék annyit kerdeztek azt sem tul finoman- MI BAJA?? Nagyon megviselt ez az egész, azota ejszakankent rettegek egyedül. A nogyogyasz meg sertegetett , hogy jó hogy van tetovalas meg pierceng de abortuszt akarok..
2020. jan. 7. 15:38
 22/35 A kérdező kommentje:
Mindennap lejatszodik az a nap bennem, es most hogy ujra atelem, rettegek megjobban
2020. jan. 7. 15:40
 23/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom van e lehetőség magán doktornal es ne az sztkba, ott biztos a méhtagitot is finomabban helyeznék fel es nem toloszekbe kellene kitoljanak. Es ha igen, az mennyibe kerul ugy?
2020. jan. 7. 15:42
 24/35 anonim ***** válasza:
42%

Nem abortuszra kell járkálni, mint akinek már bérlete van oda, hanem megfelelően védekezni.

Tudod, aki kutyával alszik, bolhát kaphat.

Ha a férjed/barátod nem partner a védekezésben, akkor mehet a lecsóba.

Persze, hogy bunkók veled az orvosok/nővérek/műtősök, gondolom úgy jársz/jártál oda, mintha haza mennél. Az ilyen embert nem is fogják babusgatni.

2020. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, igen, valszeg te vagy túlérzékeny, az ember a kórházba a problémája megoldásáért megy, nem lelki vigaszért. Engem anno pajzsmiriggyel operáltak a Honvéd kórházban, és engem se tutujgatott senki, mondjuk valahogy igényem se volt rá.

(mondjuk a nőgyógyászt a párod helyében eligazítottam volna műtét után, hogy a kedves női felmenője piercingjével és tetkójával foglalkozzon... ha az tűri)


A kérdésedre válaszolva meg igen, van lehetőség magánkórházban elvégeztetni az abortuszt, olyan 100-120 ezerre jön ki tokkal-vonóval, ha előtte a laborokat megcsináltatod az állami szakrendelőben TB alapon.

Vagy kimész Bécsbe, ott olyan 500-600 EUR körül van, de megúszod a családvédelmist is, a 14. hétig végzik el, és szülő csak 14 éves korig kell.

2020. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
78%
"Persze, hogy bunkók veled az orvosok/nővérek/műtősök, gondolom úgy jársz/jártál oda, mintha haza mennél. Az ilyen embert nem is fogják babusgatni." - valójában NINCS olyan körülmény, ami feljogosítaná őket a bunkózásra. Aki tényleg bunkó, azt fel kell nyomni a betegjogi képviselőnél, már csak a többi sorstárs érdekében is.
2020. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
80%

Velem kedvesek voltak es normalisak voltak a korulmenyek

Nem szabad megijedni

2020. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
86%
A toloszek pedig muszaj nehogy elájulj visszafele.
2020. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
27%
26os ki ezt teszi a saját gyerekével, mit vár? Buksisimit és konfettiesőt a műtőből kifelé? Én sem tudok kedves lenni az ilyenfélékkel, és nem nem váltok munkahelyet, mert csak havi 1 hetet kell elviselnem őket, a többin forgásban vagyunk és nem ott kell lennünk. Azt a pár napot meg kibírjuk. A férje meg akkor pattogott volna mikor felcsinálta, kétszer is.
2020. jan. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen mindegy, hogy ki mit tesz és milyen "szolgáltatást" vesz igénybe a kórházban, attól még nincs joguk sem bunkózni, sem flegmázni, sem darab szarként bánni az emberrel! Nem azért kapják a fizetésüket, hogy véleményt nyilvánítsanak! Azt majd munka után szépen meg lehet beszélni a kollégákkal, de munka közben ennek nincs helye.

Az egyenlő, normális bánásmód mindenkit megillet, akit ennyire zavar a dolog, az ne menjen kórházba dolgozni...

2020. jan. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!