Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti Mit gondoltok az abortusztól?

Ti Mit gondoltok az abortusztól?

Figyelt kérdés
Szerintetek a mai világban van létjogosultsága vagy ellenzitek és bekéne tiltani ?

2020. jan. 16. 22:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
26%
Az én szememben ugyanúgy gyilkosság, mintha a megszületett gyermeket ölnénk meg, de ezzel nem leszek itt népszerű.
2020. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
25%
Egyetértek az elsővel! Ha nem akarasz gyereket teszel érte, hogy meg sem foganjon
2020. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
A betiltását extrémnek tartom, hisz vannak olyan esetek, amiknél én megértem a döntést (pl betegségek). Inkább a megelőzésre kéne sokkal nagyobb hangsúlyt fektetni, hogy ne kelljen eljutni abortuszig, pusztán egy nem kívánt terhesség miatt.
2020. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
51%

Hát figyelj.

Ha indokolt tényleg akkor oke(nem a betegségekre gondolok itt az más.)

Gyilkosság de talán az jobb ha egy nincstelennek lesz gyereke? Vagy 5-ik gyerek lenne és már az elso 4et sem tudják eltartani? Soha nem volt abortuszom pedig 25 hetesen nagyon arra akartak rá enni a fiam betegsége miatt de nem tettem. Na Mind1.

Szóval ha nagyon indokolt akkor oké (pl most nincs love de 1 2 év múlva jó lesz na azt ellenzem, ellenben azzal hogy a semmire szüljön és nincs is semmi kilátásban)

Pontozzatok le ezvan.

Inkább ez mintsem a szegénységbe az utcán nevelni.

2020. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
4%
Hát ha nincs pénz gumira akkor nincs abortuszra se!
2020. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
15%
Ahogy #1 írja
2020. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, igen, van létjogosultsága, és szerintem tökéletesen magánügy, hogy ki miért dönt mellette.
2020. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%

En nem ítélem el azt, aki ilyen helyzetbe kényszerül. Azt gondolom ép eszű ember direkt nem sodorja magat ilyen helyzetbe. Viszont akinek már több abortusza volt a saját felelőtlensége miatt, ott már vannak kérdőjelek a fejemben.


Ha a magzat beteg akkor pedig amúgy is egy borzasztó szituációban vannak a szülök és csakis kitartást tudok nekik kívánni

2020. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos azokban az országokban, ahol tiltva van, gyakran a meg született csecsemőket ölik meg az anyák. Múltkor azt olvastam, hogy kólával itatják őket... Hogy ebből mi igaz, mi nem, én nem tudhatom, de ennél még mindig jobbnak tartom.

Ettől még van a véleményem azokról, akik nem képesek normálisan védekezni, hát még akiknel a havi rutin része. De vannak betegségek, vagy olyan helyzetek, amikor elfogadhatónak tartom, ha valaki így dönt. Viszont alapjában még mindig inkább az örökbeadás mellett vagyok.

2020. jan. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok sem ellene, sem mellette. Egy dolog viszont nagyon bosszantó vele kapcsolatban, hogy vannak primitív egyének, és nemcsak a cigányoknál, akik ezt használják fogamzásgátlónak. Láttam már nem kevés ilyet, mivel dolgoztam a nőgyógyászat közelében.
2020. jan. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!