Amíg nyaral, mondjam meg neki? Úgy érzem, nem kéne?

Figyelt kérdés

Sajnos terhes lettem, viszont akitől, azzal elég bonyolult kapcsolatban voltunk mindig... Kimondottan együtt sosem voltunk, ezt itt nem is szeretném ecsetelni. De fontos szerepünk volt a másik életében, csak aztán rájöttem, hogy ez így sehová sem fog vezetni, időközben neki lett egy komoly(abb) párkapcsolata, jelenleg is vele van külföldön, január végén jönnek majd haza.


A mi kapcsolatunknak a végére én tettem pontot, még december végén és akkor is a létező összes erőmet össze kellett ehhez szednem, meg is beszéltük, hogy jóideig nem keressük a másikat, barátilag sem. Örültem, hogy sikerült és lezártam, lelkileg is sokkal jobban viseltem, mint gondoltam. Aztán pozitívat teszteltem... Az első gondolatom az volt, hogy felhívom, de utána rájöttem, hogy a barátnőjével nyaralnak, teljesen más időzónában vannak, nem kéne így letámadnom ezzel, meg mégis mit várnék, mit fog tenni?! Kedden megyek majd orvoshoz, és amilyen gyorsan csak lehet, szeretnék túl lenni az egész hercehurcán, beavatkozáson. Szóval biztos, hogy nem tartom meg.


A kérdésem tehát az, hogyha vége közöttünk így mindennek, nem is beszélünk, és biztos vagyok abban, hogy nem akarok még gyereket, akkor jobb, ha nem mondom el, igaz?


2020. jan. 17. 16:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%
Ne mondd el.
2020. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%
A férjemmel seveled senélküled szeretőkként kezdtük, megkérdeztem, hogy ő ilyen esetben szerette volna tudni, ha biztos az abortusz. A válasza egyértelmű nem.
2020. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
39%
Mondd el
2020. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
53%
Semmi értelme, ne mondd el.
2020. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
37%

Egyáltalán nem avatnám ebbe bele. Sem most, sem fél év/egy év/x év múlva.

Viszont biztos az, hogy ő még csak nem is sejti, hogy esetleg terhes lehetsz? Védekeztetek, szedtél gyógyszert?

2020. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
20%

Semmi közös jövőtök nem lehetne?

Biztos hogy nem akarod?


Az a barátnő még csak egy hónapos


Soka hajlamosak hancúrlécnek minősíteni valakit aki egyébként lehetne a párja is.

Ha kicsit is inog hogy mit szeretnél szerintem beszélj vele

2020. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező világosan leírta, hogy BIZTOS nem tartja meg.


"Az a barátnő még csak egy hónapos."


Ez igen, gyönyörű mondat.🤦🏽‍♀️🤮 Hogy lehet ilyet mondani, most úgy őszintén?! Hogy lehet valakinek azt tanácsolni, hogy szedje el a másik pasiját?! Teljesen mindegy, hogy "csak" egy hónap, akik 10en éve együtt vannak is voltak az elején együtt "csak egy hónapja".


Ne mondd el kérdező, teljesen felesleges. Szetmentetek, megtartani úgy sem akarod, nincs értelme.

2020. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
26%

Én a férfi lennék tudni akarnám


Igen egy egy hónapos komolyabb kapcsolat az pont egy nagy budos semmi egy hosszú lazább kapcsolathoz képest

2020. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
80%
#18, én férfi vagyok, és nem akarnám tudni. Minek?
2020. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%

#18 Normális embereknél pont, hogy nem. Egy digi-dugi, összejárunk néha kúrogatni "kapcsolat" véletlen sem ér többet egy bármilyen hosszú ideje is tartó komoly, normál kapcsolatnál! Simán lehet, hogy 15 év múlva is együtt lesznek a most "csak" 2 hónapos barátnőjével, ugyanis az emberek nagy többségének a hosszútávú kapcsolat a célja, de neked őszintén gratulálok magas erkölcsi értekrendedhez, hogy büszkén írod és bátorítod a kérdezőt, hogy nyugodtan szedje el a nőtől a pasiját, hisz úgyis csak egy éve vannak együtt, az úgysem számít. 👏👏 Remélem majd valaki a te párodnak is hasonlóan kedves dolgot javasol, megnézném hogy esne....


Egyébként őszintén érdekelne, miért akarnád tudni, mégis mire lenne az jó neked...? Hisz ráhatásod úgy sincs, beszólásod nincs, egyszerűen nem értem.

2020. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!