Ha valaki megtudha, hogy terhes és el szeretné vetetni, de meggondolja magát, lehet még jó anya?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne
2020. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze... leginkább szerintem az élethelyzet hozza úgy, hogy felmerül az abortusz, nem pedig az, hogy nem szeretné a babát ha vállalná. Szerintem annyira nem ritka amit írsz, hogy gondolkodik egy anya, aztán arra jut hogy megtartja és szeretetben neveli.
2020. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Hajaj...de még mennyire. Ott fog bőgni a gyerek kiságya felett és sose fogja megbocsájtani magának. Én soha nem akartam abortuszt, de volt egy mélyrepülésem, amikor azt kívántam, menne inkább el.

Még leírni is olyan, mintha kést vágnék a szívembe.:(

Ez a nyavalyás Korona vírus is csak olyan szempontból érdekel, hogy csak a gyerekemnek ne legyen semmi baja, holott tudom, hogy nem igazán veszélyeztetett korosztály. Mégis félek, mert egy hónappal ezelőtt rossz álmom volt.:((( De az biztos, hogy ha ő meghalna, mennék utána azonnal.

2020. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4# Szerintem ne ostorozd magad emiatt. Bocsáss meg magadnak.
2020. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Sőt, szerintem már eleve azért gondolja meg magat, mert jó anya 🙂
2020. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze Hogy lehet!!!!! Hogyne lehetne jó anya :)))) sőt...!
2020. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nagyban függ azért attól, hogy miért nem akarta megtartani. Ha csak egyszerűen nem a legideálisabb az élethelyzet amiben van akkor persze, lehet nagyon jó anya. De ha valaki mondjuk azért akart abortuszt mert nem bírja a gyerekeket, abszolút nem olyan személyiség akinek van hozzá türelme, nem akarja feladni a céljait meg életét akkor nem olyan biztos, hogy jó anya lesz.
2020. márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó én nem bírtam a gyerekeket. Most is csak a sajátomért vagyok oda, a többi kikészít.
2020. márc. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Én és a párom sem szeretett volna babát. Védekeztünk is gyógyszerrel mégis becsuszott. Nem akartuk megtartani. Ezért abortuszra jelentkeztem. Befektettek a kórházba de mivel még nem volt Gyermekem csak másnap csinálták volna meg. Prosti t kaptam tagitonak. Kegyetlen nehéz volt az éjjel a lelkifurdalas miatt... Eljott a reggel.. Úgy volt hogy 9 felé lesz az abortusz de a Dokinak sürgős császárra kellett elrohanni... A sors.. Csak teltek a percek és erősödött bennem hogy nem tudom megenni. El is döntöttem hogy nem. Ha kell egyedül is meg oldom hogy felneveljem.. Szóltam a páromnak hogy nem vetetem el. Teljesen ki őrült. Elmondott mindennek. Tonkreteszem az életét. De hajthatatlan voltam már akkor... Szóltam az apolonak hogy mégsem akarom. 11 körül jött a doki kipucoltam belőlem a gyógyszert. Egész délelőtt veszekedtunk a párommal telefonon. Aztan mondta hogy délután bejon értem. Mondtam hogy ne mert biztos kiveri belőlem (hozzateszem egyszer se volt még ilyenre példa) de bejott délután 3ra. Akkor már higgadtan volt ő is én is. Kicsit veszekedtunk hazafelé.. De mire Eljott az este már ő is bánta hogy elakart a vetetni és büszke volt rám hogy volt annyi lelkierom hogy nem tettem meg. Azt mondta hogy csak megijedt hogy most mi lesz. Azóta eltelt 5 év. Egy gyönyörű csodás kisfiú lett ebből az egészből akit imádunk és már van egy pici lányunk is. Úgyhogy lehet abból happy and ha nem teszed meg💓
2020. márc. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!